Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Berlina w Niemczech

Tanie Bilety Autokarowe Berlin. Autokary Polska Niemcy. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Berlina. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Berlin - największe miasto i stolica Niemiec. Bilety autokarowe do Niemiec to jedne z najczęściej sprzedawanych biletów autobusowych on line. Berlin liczy około 3,5 miliona mieszkańców i znany jest na świecie jako centrum handlowe, naukowe, kulturalne ((170 muzeów i galerii sztuki), przemysłowe i finansowe. Berlin to także miasto niezwykle istotne w węźle komunikacyjnym na świecie zarówno lotniczym jak i transportu drogowego. W okół Berlina biegnie obwodnica, która łączy się z wieloma autostradami. Miasto Berlin posiada dwa lotniska Shönefeld i Tegel, z których samoloty odlatują na inne lotniska europejskie i światowe.

Przewozy autokarowe do Niemiec - Berlin - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Autobusy do Berlina z Polski wyjeżdżają niemal codziennie a bilety autokarowe Polska Niemcy znajdą Państwo na naszej stronie w bardzo atrakcyjnych cenach. Autobusy Polska Berlin obsługują przewoźnicy Sindbad, Interbus-Sindbad, autokary Agat Polska Niemcy, autobusy Eurolines do Berlina, Autokar Polska Berlin, Eurolines Mądeltrans oraz przewozy autokarowe Eurobus Eurolines, PKS Warmia oraz Ecolines, EST Lorek.

Przykładowy rozkład jazdy z Jarosławia do Berlina - Kup Bilet Sindbad Jarosław Berlin
Przewoźnik:    SINDBAD    Czas podróży ok. 14h30m
 
Przystanek z: JAROSŁAW, Dworzec PKS, ul. Pruchnicka, st. 1
Przystanek do: BERLIN, ZOB am Funkturm

PRZEMYŚL, JAROSŁAW, PRZEWORSK, RZESZÓW, ROPCZYCE, DĘBICA, TARNÓW, BRZESKO, BOCHNIA, GLIWICE, PYSKOWICE, TOSZEK, STRZELCE OPOLSKIE, IZBICKO, OPOLE, BRZEG, OŁAWA, WROCŁAW, LEGNICA, BOLESŁAWIEC, OLSZYNA, BERLIN, HAMBURG

Przykładowy rozkład jazdy z Kielc do Bristolu  - Kup Bilet Sindbad Kielce Berlin

Przewoźnik: Sindbad. Czas podróży ok. 8h 55m
 
Przystanek z:    Kielce, Dworzec PKS   
Przystanek do:    Berlin, ZOB am Funkturm

SKARŻYSKO KAMIENNA, KIELCE, JĘDRZEJÓW, SZCZEKOCIN, ZAWIERCIE, TARNOWSKIE Góry, GLIWICE, PYSKOWICE,TOSZEK, STRZELCE OPOLSKIE, IZBICKO, OPOLE, BRZEG, OŁAWA, WROCŁAW, LEGNICA, BOLESŁAWIEC, OLSZYNA, BERLIN, HAMBURG

Przykładowy rozkład jazdy z Krakowa do Berlina - Kup Bilet Eurobus Eurolines Kraków Berlin

STALOWA WOLA, NISKO, KOLBUSZOWA, RZESZÓW, ROPCZYCE, DĘBICA, TARNÓW, BRZESKO, KRAKÓW, KATOWICE, CHORZÓW, BYTOM, ZABRZE, GLIWICE, PYSKOWICE, TOSZEK, STRZELCE OPOLSKIE, OPOLE, WROCŁAW, LEGNICA, BERLIN, HAMBURG, BREMA, BREMERHAVEN, OLDENBURG, LEER, GRONINGEN

Przykładowy rozkład jazdy z Gliwic do Berlina - Kup Bilet Agat Gliwice Berlin

KATOWICE, CHORZÓW, BYTOM, ZABRZE, GLIWICE, STRZELCE OPOLSKIE, OPOLE WROCŁAW, LEGNICA, ŻARY, OLSZYNA, COTTBUS, BERLIN, HAMBURG, LUBECK, KIEL, SCHLESWIG, PLENSBURG.

Od 01.01.2010 r. wjazd do Berlina autem osobowym jest niemożliwy bez naklejki zaświadczającej o czystości spalin. Naklejkę można nabyć na stacjach benzynowych. Numer rejestracyjny na plakietce musi się zgadzać z numerem tablic rejestracyjnych. Jeżeli są inne to jest to traktowane na równi z brakiem plakietki i możliwością otrzymania mandatu.

Wybierając się autobusem do Berlina nie musimy się martwic o naklejki, dlatego też wielu podróżnych wybiera autokary do Berlina a nie podróż własnym samochodem.

 

Jeśli myślimy o zwiedzaniu Berlina to już na sam początek mamy niespodziankę - tanie bilety autokarowe do Berlina. Ceny wyżywienia także nie są wygórowane i np. za zakupy na pożywne śniadanie zapłacimy około 6-7 euro, a więc 25 - 30 zł. W centrum miasta znajdziemy mnóstwo barów, kawiarenek, fast foodów, restauracji, gdzie także za jakieś 8-10 euro można zjeść coś smacznego i ciekawego. Natomiast świetnie rozbudowana komunikacja miejska wraz z punktualnym metrem pozwoli tanio i szybko przemieszczać się po Berlinie.