Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Vejle w Danii

Tanie Bilety Autokarowe Vejle. Autokary Polska Dania. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Vejle. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Przewozy autokarowe do Danii - Vejle - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Autobusem do Vejle dojedziemy z wielu miejscowości w Polsce, m.in. z Warszawy, Krakowa, Katowic, Gorlic, Torunia, Gdańska, Gdyni, Bielsko-Białej, Tarnowa, Rzeszowa, Andrychowa i wielu innych. Autobusy do tego miasta kursują praktycznie codziennie. Przewoźnikami obsługującymi tę trasę są między innymi Becker Reisen, Sindbad, Agat czy Eurolines Polska. Ceny za bilety autokarowe do Vejle kształtują się na zróżnicowanym poziomie w zależności od przewoźnika, ale raczej trzeba się liczyć z wydatkiem minimum 300 złotych. Jednakże warto jest na bieżąco śledzić oferty polskich linii autobusowych, ponieważ raz na jakiś czas przygotowują oni ciekawe rabaty, dzięki którym można nabyć bilet taniej. Poza tym powinno się pamiętać, iż kolejne oszczędności generuje się kupując od razu bilet w obie strony i rezerwując go odpowiednio wcześniej przed wyjazdem. Jeżeli chodzi o czas podróży to uwarunkowany jest on oczywiście przede wszystkim miejscowością, z której wyjeżdżamy, przykładowo z Krakowa autobus do Vejle jedzie niecałe 19 godzin.

Na trasie Polska - Dania kursuje także wiele autokarów do innych duńskich miast, zarówno tych największych, jak Kopenhaga, Aalborg, Aarhus czy Odense, jak i tych mniejszych typu Horsens, Kolding czy Rodby. Przewoźnikami obsługującymi trasy do Danii oprócz wcześniej wymienionych są także Baltic Bus, Ecolines, Markus Gryfin, Autokar Polska czy An-Mar. 

Samo Vejle jest 50-tysięczna miejscowością usytuowaną w północno - wschodniej Danii. Warto zwrócić szczególnie uwagę na okolice tego miasta, a zwłaszcza na niewielkie miasteczko Jelling, leżące 10 kilometrów od Vejle. Znajdują się tam bowiem ponad 1000-letnie obiekty (kościół, kurhany czy kamienie runiczne), które zostały kilkanaście lat temu wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. W samym Vejle z pewnością warto zwiedzić Kościół św. Mikołaja, który zbudowany został w XIII wieku czy też muzea: Muzeum Vejle oraz Muzeum Sztuki, gdzie zobaczymy między innymi wystawę Golden Age oraz dzieło Rembrandta.