Rudnik Tumay

Przewozy Autokarowe Rudnik Tumay. Rudnik Tumay oferuje przewozy autokarowe z Polski do Włoch, Francji i Szwajcarii. Na tych własnie trasach oferta linii Rudnik jest szczególnie konkurencyjna. Autokary z Polski wyruszają z wielu zakątków od północy po południe Polski.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Rudnik Tumay On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W WYSZUKIWARCE VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Na polskim rynku transportowym funkcjonuje obecnie wiele firm świadczących usługi w zakresie przewozów międzynarodowych osób. Jedna z nich to typowe firmy działające wyłącznie w tej branże, inne zaś, to firmy, dla których przewozy autokarowe stanowią działalność poboczną, dodatkową. Do takich właśnie firm należy Rudnik Tumay z siedzibą w Kraśniku, dla której głównym rodzajem działalności jest świadczenie usług turystycznych, działa bowiem jako biuro turystyczne.

Firma ponadto podjęła się świadczenia dodatkowych usług, wśród których wymienić można obsługę międzynarodowych tras autokarowych, bądź świadczenie usług w zakresie mechaniki pojazdowej. Jako przewoźnik międzynarodowy Rudnik Tumay realizuje cztery połączenia z Polski do Włoch, Francji, Szwajcarii i Monaco. Wszystkie realizowane trasy rozpoczynają się w sześciu polskich miejscowościach, realizując w ten sposób możliwość zapewnienia przejazdu dla wszystkich regionów Polski.

Miejscowościami tymi są: Gdynia na północy Polski, Hrubieszów, Szczebrzeszyn i Biłgoraj i Ustrzyki Dolne z różnych stron południowo - wschodniej części kraju oraz Biała Podlaska ze wschodu. Autokary realizujące te połączenia przejeżdżają pośrednio przez wiele polskich miejscowości, w tym m.in. przez: Malbork, Kwidzyn, Bydgoszcz, Łódź, Częstochowę, Lublin, Kraśnik, Kielce, Zamość, Rzeszów, Tarnów, Kraków, Sandomierz, Gorlice, Sanok, czy Warszawę.

Następnie dojeżdżają do Katowic, gdzie pasażerowie przesiadają się do autokarów zmierzających w odpowiednich kierunkach. Stamtąd przekraczają granicę kraju, potem tranzytem przejeżdżają państwa pośrednie i dojeżdżają do miejscowości docelowych, którymi są: Bologna, Reggio Nell Emilia, Salerno, Verona, San Remo, Forli oraz Lecce we Włoszech, Marseille bądź Saint Etienne we Francji, Geneve w Szwajcarii oraz Monaco w państwie Monaco.

Bilety Autokarowe Rudnik Tumay