Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Liege w Belgii

Tanie Bilety Autokarowe Liege. Autokary Polska Belgia. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Liege. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Liege to jedno z miast we wschodniej Belgii położone nad Mozą, w pobliżu granicy z Niemcami i Holandią. Miejscowość ta jest największym ośrodkiem francuskiego obszaru językowego w kraju i stolicą prowincji o tej samej nazwie. Liege to główne centrum ekonomiczne i kulturowe Walonii. Jego aglomeracja liczy prawie pół miliona mieszkańców i jest trzecią co do wielkości w Belgii (po Brukseli i Antwerpii). 
W Liege studiuje ponad 42 tysiące studentów, dzięki czemu miasto jest jednym z centrów edukacyjnych w Belgii. Dawniej miasto było jednym z najważniejszych w Europie centrów produkcji stali. Dynamicznie rozwijał się tu przemysł związany z hutnictwem żelaza i stali.

Przewozy autokarowe do Liege - Belgia - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Wybierając się do Liege turyści powinni zapoznać się z listą najważniejszych zabytków, jakie znajdują się w mieście. Odwiedzając miasto każdy powinien zobaczyć między innymi: pałac biskupa na placu św. Lamberta (z XVI wieku), katedrę św. Pawła, liczne obiekty sakralne (bazylika św. Marcina, kościół św. Antoniego, kościół św. Bartłomieja), historyczne centrum miasta, ratusz z 1714 roku, Opera Royal oraz wiele innych.
Autokary do Liege z Polski zapewniają między innymi: autokary Sindbad, Eurolines-Mądeltrans, autokary Bartuś. Odjeżdżają one z kilkudziesięciu miast, zatem każdy wyjeżdżający może bez problemu wyjechać z najbliższego dla siebie miasta. Dzięki temu przewozy autobusowe z Polski do Belgii cieszą się coraz większą popularnością. 

Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Belgii - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Liege sprawdzały także bilety autokarowe do Brukseli oraz autokary do Charleroi.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe masz gwarancję najniższej ceny oraz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem.