Orbis Transport

Bilety Autokarowe i Przewozy Orbis Transport Interbus. Tanie Bilety Autobusowe. Rezerwacja.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Orbis On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W WYSZUKIWARCE EUROTICKET- SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE VOYAGER. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Firma ORBIS TRANSPORT ZAWIESIŁA SWOJA DZIAŁALNOŚĆ. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą innych przewoźników

Firma Orbis Transport Sp. z.o.o. ma swoją siedzibę w Warszawie przy ulicy Łopuszańskiej 47. Prezesem zarządu jest Jan Sidorowicz. Jako pierwsze przedsiębiorstwo, które obchodzi już swe 85-lecie istnienia, na polskim rynku figurowało biuro turystyczne „Orbis”. Bazując na doświadczeniu oraz długotrwałej tradycji, doszło do powstania firmy przewozowej „Orbis Transport”, która gości na rynku od trzynastu lat.

Do najważniejszych atutów Orbis Transport zaliczyć należy przystępność cen w stosunku do jakości oferowanych usług (a te „serwowane” są na najwyższym poziomie). Na to wszystko składają się kolejne cechy tego największego polskiego przewoźnika autokarowego – mianowicie dbałość o klienta i jego zadowolenie z usług. Szczególny nacisk kładzie się zatem na bezpieczeństwo pasażerów. To oznacza, że bardzo rygorystycznie przestrzega się tego, aby kierowcy, zanim znajdą zatrudnienie w Orbis Transport, przeszli przez surowe „sito” rekrutacyjne, a następnie stosowali się do zasad obowiązujących na dłuższych trasach.

A więc chodzi tu przede wszystkim o właściwy czas pracy kierowców, regularne ich zmiany oraz stałe kontrolowanie ich zdrowia. Lecz wiadomym jest, że komfort i bezpieczeństwo podróży nie zależy wyłącznie od samego kierowcy. Często winę za wypadki ponoszą bowiem stare maszyny. Lecz na te nie ma miejsca w Orbis Transport – tu wszystkie autokary są marki lux, odpowiadają zatem światowym standardom odnośnie warunków wymaganych do masowego przewozu ludności.

Kolejnym ważnym punktem na liście zalet przedsiębiorstwa jest jego rzetelność oraz uczciwość, a także ogromny szacunek dla klienta. Z tego też względu kursy nie są odwoływane – wyjątek stanowią jedynie naprawdę beznadziejne warunki pogodowe, które mogłyby zagrozić bezpieczeństwu podróżujących.

Co istotne – niezwykle ważnym atutem firmy jest znaczna dostępność jej biletów autokarowych na terenie całej Polski (około 700 punktów sprzedaży). Orbis Transport odbywa kursy po całej Europie, do ponad 100 jej miast, jak również do Maroka w Afryce! Z Polski można odbyć zatem podróż do Belgii, Francji, Wielkiej Brytanii, Szwecji, Szwajcarii, Portugalii, Norwegii, Niemiec, Maroka, Holandii, Hiszpanii, Grecji, Danii oraz Bułgarii, a także na Węgry, Litwę czy Słowację.

Warto na koniec wspomnieć również słów parę na temat warunków przejazdów liniami Orbis Transport. Bilety można zakupić w odpowiedniej agendzie firmy, a także zamówić poprzez SMS albo sieć Internet. Podobnie jak podczas podróży samolotem istnieją również pewne przepisy regulujące maksymalne wymiary oraz ciężar przewożonego bagażu. I tak w Orbis Transport każdy bagaż podstawowy, który należy umieścić luku, nie może przekraczać 25 kg oraz 160 cm (przy czym owe 160 cm obejmuje łącznie wysokość, szerokość oraz głębokość), zaś bagaż podręczny, który ustawia się na półce nad siedzeniem nie powinien być cięższy niż 5 kg.

W przeciwnym razie pobierana jest opłata za nadbagaż (choć nie jest gwarantowane, że zbyt ciężki bagaż zostanie w ogóle zabrany, o czym decyduje przewoźnik!). Każdy bagaż powinien zawierać kupon, i o to musi zadbać sam pasażer, aby takowy otrzymać od przewoźnika.

W autokarach „Orbis Transport” nie można przewozić zwierząt ani rzeczy uznawanych powszechnie za niezgodne z prawem czy zagrażające bezpieczeństwu publicznemu. Odszkodowanie za bagaż podręczny wypłacane jest klientom tylko i wyłącznie wtedy, gdy uszkodzenie następuje ewidentnie z winy przewoźnika i zostanie to odpowiednio udokumentowane. Aby nie dochodziło do przykrych incydentów, zaleca się wykup odpowiedniego ubezpieczenia bagażu.

Bilety Autokarowe Orbis