Bilety Autokarowe Ecolines Słowacja

Ecolines - Słowacja.Tanie biety autokarowe na Słowację, busy Polska Słowacja, busy do Bratysławy.

UWAGA: JEŻELI NIE ZNALAZŁEŚ KURSU W WYSZUKIWARCE EUROTICKET - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE VOYAGER.

Ecolines to grupa transportowa, pod nazwą której działają przewoźnicy proponujący w swojej ofercie przewozy autokarowe do krajów nadbałtyckich. W związku ze wzrostem zainteresowania transportem autokarowym, wzrosła także ilość firm świadczących tego typu usługi, a także częstotliwość dotychczas realizowanych tras. Firma Ecolines to znaczący przewoźnik, z dużym udziałem w rynku, którego busy i autobusy realizujące połączenia to nowoczesne i wysokiej jakości pojazdy spełniające wszelkie wymogi. Podróżowaniem autokarem jest zatem bezpieczne i komfortowe nawet na odległych trasach.

Głównym celem działania grupy Ecolines jest świadczenie wysokiej jakości usług. Dodatkowo siatka połączeń firmy jest na bieżąco analizowana i przewozy autokarowe uzupełniane w oparciu o sugestie klientów. Aktualna siatka firmy Ecolines obejmuje obecnie ponad 140 docelowych miast europejskich, usytuowanych w różnych częściach kontynentu. Jednym z tych państw jest Słowacja. To niewielki kraj położony w centralnej Europie i sąsiadujący od południa z Polską. Słowacja jest częstym punktem wyjazdów z Polski. Najczęstszym powodem wyjazdów z Polski na Słowację są wyjazdy turystyczne.

Słowacja posiada na swoim terytorium liczne atrakcje, w tym wysokie góry, a także liczne ośrodki z termalnymi wodami. Podróżowanie autokarem z Polski do Słowacji oferowane jest z przystankami pośrednimi w polskich miastach: Warszawa, Piotrów Trybunalski, Częstochowa, Katowice i Kraków. Busy i autobusy po przejechaniu strony polskie kontynuują trasę bezpośrednio i docelowo do stolicy Słowacji – Bratysławy, skąd możliwa jest kontynuacja podróży do innych państw europejskich, z tym samym przewoźnikiem. Bilety autokarowe na tę trasę najłatwiej jest kupić internetowo, z wykorzystaniem strony przewoźnika.

Należy jednak pamiętać, iż bilet autokarowy jest dokumentem imiennym, a więc nie można go odstąpić osobie trzeciej. Ponadto liczne obniżki i rabaty, w tym także specjalny program lojalnościowy grupy Ecolines sprawiają, iż tanie bilety autokarowe zapewniające podróżowanie autokarem po Europie, są najbardziej korzystne, aniżeli inne formy transportu.