Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Frederikshavn Dania

Tanie Bilety Autokarowe Frederikshavn. Autokary Polska Dania. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Frederikshavn. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Przewozy autokarowe do Danii - Frederikshavn - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Wybierając się do Frederikshavn za pośrednictwem autokarów, można liczyć na takie linie jak Eurolines Polska oraz Agat. Wyruszają one do tej miejscowości w każdy czwartek z miast znajdujących się raczej w centralnej i południowej Polsce, m.in. z Warszawy, Katowic, Wrocławia, Białegostoku, Zabrza, Opola, Gliwic czy Bytomia. Z tego też powodu czas podróży jest dosyć wydłużony, gdyż autokar do Frederikshavn nie jedzie optymalną trasą, dlatego też przykładowo wybierając się tam z Białegostoku należy liczyć się jazdą trwającą aż niespełna 33 godziny, zakładając że na drodze nie wystąpią żadne utrudnienia. Cena biletu nie powinna być raczej większa niż 350 złotych, jednak istnieją sposoby, aby uczynić przejazd jeszcze tańszym. Przede wszystkim należy zakupić bilety autokarowe do Frederikshavn od razu w obie strony, dzięki temu cena będzie niższa, niż gdybyśmy kupowali osobno dwukrotnie bilety w jedną stronę. Dodatkowo zazwyczaj jeśli zarezerwuje się bilet stosunkowo wcześniej to także płaci się mniej, ponieważ im bliżej wyjazdu tym ceny często lubią wzrastać. 

Na linii Polska - Dania funkcjonują również inne przewozy autokarowe, dzięki którym dostaniemy się do różnych duńskich miejscowości, zarówno tych większych jak Kopenhaga, Aarhus czy Odense, jak i tych mniejszych typu Horsens, Padborg oraz Rodby. Dojechać tam można dzięki wielu przewoźnikom, na przykład Agat, Becker Reisen, Sindbad, Autokar Polska czy też Baltic Bus. 

W samym Frederikshavn mieszka niewiele ponad 22-23 tysiące mieszkańców, jednak ta miejscowość położona na północy Półwyspu Jutlandzkiego jest dosyć atrakcyjnym miejscem z turystycznego punktu widzenia. Przede wszystkim znajduje się tam piękna plaża, na której posadzone zostały palmy, tak więc można wypoczywać naprawdę w pięknym krajobrazie. Poza tym ludzie zafascynowani II wojną światową powinni wyjść zadowoleni z Muzeum Bangsbo, w którym jednym z głównych motywów przewodnich znajdujących się tam ekspozycji jest właśnie tamten okres w dziejach ludzkości.