Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Liverpoolu w Anglii

Tanie Bilety Autokarowe Liverpool. Autokary Polska Anglia. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Liverpolu. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Liverpool jest miastem położonym na zachodnim wybrzeżu północnej Anglii. Leży około 340 kilometrów od Londynu i liczy 450 tysięcy mieszkańców. To drugi, po Londynie, ośrodek portowy w kraju i jeden z najważniejszych portów w historii Anglii. Liverpool to duży ośrodek industrialny, w którym dominuje przemysł elektroniczny, samochodowy i paliwowy. Fani muzyki powinni wiedzieć, że to właśnie w Liverpoolu powstał i występował zespół The Beatles.
Z kolei ważną informacją dla turystów jest to, że w 2004 roku aż sześć miejsc w mieście zostało wpisanych na listę światowego dziedzictwa UNESCO (trzy zabytkowe budynki w centrum miasta oraz trzy w portowo-handlowej części). 

Przewozy autokarowe do Liverpool - Anglia - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Odwiedzając Liverpool warto także zobaczyć następujące miejsca: katedrę metropolitalną, Muzeum Liverpoolu, Sudley House, Victoria Gallery and Museum, Western Approaches - Liverpool War Museum, Croxteth Hall, Williamson Tunnels, Ceri Hand Gallery. Turyści bardzo często decydują się też na wycieczki śladami Beatlesów, po miejscach związanych z zespołem.

Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Anglii - Najtańsze bilety autokarowe on line!

W Polsce autokary do Liverpoolu posiada w swojej ofercie zrzeszenie przewoźników Eurobus-Eurolines Polska, które współpracuje z następującymi firmami: Orland, Trans Service, Sokół, Biacomex Transport i Eurotrans. Najczęściej autobusy do Anglii wyjeżdżają z kilkudziesięciu polskich miast, więc każdy zainteresowany może wyjechać z najbliższej miejscowości. 

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Liverpoolu sprawdzały także bilety autokarowe do Londynu oraz autokary do Lancaster.

Zobacz bogatą ofertę na bilety autokarowe Eurobus oraz rozkłady jazdy autobusów Agat

A może potrzebujesz tanich biletów autokarowych do innych krajów. Sprawdź tanie bilety autokarowe do Frankfurtu oraz autobusem do Zurychu