Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Cardiff w Anglii

Tanie Bilety Autokarowe Cardiff. Autokary Polska Anglia. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Cardiff. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

U ujścia rzeki Taff do Kanału Bristolskiego leży Cardiff, będące stolicą i zarazem największym miastem Walii (Wielka Brytania). Swój początek ma jeszcze w czasach rzymskich, a w ciągu następnych wieków zostało rozbudowane przez Normanów. Obecnie miasto zajmuje powierzchnię 140 km2 i jest zamieszkiwane przez około 315 tysięcy osób.
Początkowo miasto znajdowało się w hrabstwie Glamorgan, jednak od 1996 roku jest osobnym hrabstwem. Cardiff początkowo było małym miastem, które znacznie rozwinęło się w XIX wieku, dzięki transportowi węgla z pobliskich kopalni.  Znajdujący się tam port przez wiele lat zaliczany był do największych na świecie

Przewozy autokarowe do Cardiff - Anglia - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Po zamknięciu kopalń miasto musiało zmienić swój profil i ukierunkowywać się w stronę turystyki.
Turyści odwiedzający Cardiff powinni odwiedzić kilka najbardziej znanych w mieście miejsc, do których należą: zamek Cardiff, katedra Liandaff, Castel Couch oraz Bute Park.

Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Anglii - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Miasto cieszy się dużym zainteresowaniem turystów, w związku z czym firmy transportowe oferują swoim klientom liczne autobusy do Cardiff. Autokary z Polski do Wielkiej Brytanii odjeżdżają codziennie z kilkudziesięciu miast. Dzięki temu przejazd do wybranego miasta jest łatwy i wygodny. Obecnie autobusy do Cardiff oferują: autokary Sindbad, Interbus-Sindbad, Polonia Transport oraz Eurobus-Eurolines Polska (linia ta jest obsługiwana przez następujące firmy: Biacomex Transport, Eurotrans, Oralnd, Sokół i Trans Service). 

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Cardiff sprawdzały także bilety autokarowe do Londynu oraz autokary do Brighton.

Zobacz bogatą ofertę na bilety autokarowe Eurobus oraz rozkłady jazdy autobusów Agat

A może potrzebujesz tanich biletów autokarowych do innych krajów. Sprawdź tanie bilety autokarowe do Berlina oraz rozkład jazdy do Hiszpanii