Autokary na Mołdawię. Przewozy Autokarowe Polska Mołdawia

Tanie Bilety Autokarowe do Mołdawi. Autobusy Polska Mołdawia. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Tanie Bilety Autokarowe. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Mołdawi sprawdzały także bilety autokarowe do Serbii oraz autokary do Bośni i Hercegowiny

 Mołdawia (rum. Moldova; rum. Republica Moldova; ros. Молдавия;) to europejskie państwo położone w południowo-wschodniej części kontynentu, na terenach historycznej Besarabii. Kraj ten znajduje się w międzyrzeczu Prutu i Dniestru i posiada umiarkowany klimat kontynentalny z łagodną zimą oraz gorącym latem.
Jako samodzielne państwo Mołdawia powstała dopiero w 1991 r. po rozpadzie ZSRR. Dlatego też jest to wciąż nieodkryty przez turystów kraj, który ma jednak wiele do zaoferowania, zwłaszcza dla osób lubiących poznawać nowe, nieznane dotąd miejsca. Wybierając się w podróż do Mołdawii nie można pominąć tamtejszej stolicy Kiszyniowa, która powoli stara się dorównać europejskim standardom. Warta zobaczenia jest Cerkiew Narodzenia Pańskiego, bulwar Stefana III Wielkiego, dziewiętnastowieczne domy oraz Łuk Tryumfalny. Drugim pod względem znaczenia miastem mołdawskim są Bielce powstałe w XV w. słynące z pysznych win i koniaków. Z kolei okolice Rakszawy nazywane są przez wielu „naddniestrzańską Szwajcarią”, ze względu na rozległe zielone tereny z malowniczymi cerkwiami czy też monastyrami.

Przewozy autokarowe do Mołdawi - Sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe on line!

Autokary z Polski do Mołdawii można bez problemu znaleźć w wyszukiwarce biletów autokarowych Euroticket, zamieszczonej na naszej stronie internetowej. Z jej pomocą znajdziemy autokary do Kiszyniowa oraz autobusy do Bielc, które oferuje Eurobus Eurolines we współpracy z przewoźnikiem Sokół.  Autobusy z Polski do Mołdawii przejeżdżają m.in. przez następujące miasta: Warszawa, Kraków, Rzeszów, Jarosław, Przemyśl, Bielce, Kiszyniów.