Bermuda

Przewozy i Bilety Autokarowe Bermuda. Autobus do Anglii, Austrii, Włoch, Szwajcarii, autobusy z Polski i do Polski. Tanie Busy.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Bermuda On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNALAZŁEŚ KURSU W WYSZUKIWARCE EUROTICKET - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE VOYAGER.

Firma „Bermuda” ma swoją siedzibę w Krakowie i istnieje na polskim rynku od 1990 roku. Przez ten czas wiele się zmieniło – stałe ulepszanie jakości taboru marki Mercedes oraz Scania po to, aby był on nowoczesny i odpowiadał wszystkim światowym standardom, a także otwieranie nowych linii autokarowych, czyli wymyślanie nowych miejsc, dokąd klienci mogą być zawożeni.

Wszystkie autokary są wyposażone w barek, toaletę, kabinę sypialną dla kierowcy (chodzi tu przede wszystkim o zachowanie podstawowych norm bezpieczeństwa, a więc przestrzeganie prawidłowych godzin pracy kierowców), telewizory do oglądania filmów (przeważnie są to dwa), głośniki do słuchania muzyki, lampki nocne. W zależności od panujących na zewnątrz warunków atmosferycznych, wnętrza są albo klimatyzowane, albo ogrzewane. Komfort i bezpieczeństwo klientów są dla „Bermudy” sprawą priorytetową, stoją zatem ponad wszystkim. Lecz nie tylko – istotną rzeczą jest także oferowanie wysokiej jakości usług za możliwie niską cenę.

Autokary „Bermudy” kursują na trasach zmierzających do Wielkiej Brytanii, Włoch, Szwajcarii oraz Austrii. Wszyscy kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu tego typu pojazdów, więc wpierw przechodzą staranną selekcję. Firma organizuje również pielgrzymki oraz inne wycieczki, np. lokalne do Oświęcimia, Krakowa, do Zakopanego, Częstochowy, do Wieliczki, itd.

Sieć sprzedaży biletów jest bardzo rozległa. Bilety autokarowe Bermuda można nabyć w Internecie, za pomocą specjalnego formularza rejestracyjnego, znajdującego się na naszej stronie głównej. Z „Bermudą” współpracuje około 200 biur, rozsianych na terenie naszego kraju, jak również Włoch i Szwajcarii. We Włoszech bilety można nabyć we Florencji, Rzymie oraz w Neapolu, natomiast na terenie Szwajcarii – w Zurychu, Genewie oraz St. Gallen.

Każda podróż odbywa się w obecności kompetentnego pilota, władającego biegle co najmniej jednym językiem obcym. Meta zawsze znajduje się na dworcach autobusowych po to, aby umożliwić klientom ewentualną przesiadkę, jeżeli ci chcą dotrzeć tam, gdzie autokary „Bermudy” jeszcze nie docierają. Dzięki partnerstwu firmy „Elite Tours” możliwe są również przejazdy do stolicy Austrii, Wiednia. Na każdej trasie znajduje się mnóstwo przystanków – i to nie tylko w Polsce. Warto zatem wymienić najważniejsze miasta, gdzie zatrzymują się autobusy za granicą na trasach do:

- Włoch: Hrubieszów (stacja początkowa), Zamość, Tomaszów Lubelski, Rzeszów, Tarnów, Brzesko, Lublin, Puławy, Kielce, Kraków, Myślenice, Nowy Targ, Chyżne, Wenecja, Padwa, Ferrara, Bolonia, Florencja, Rzym, Neapol (stacja końcowa);

- Szwajcarii: Hrubieszów (początek), Zamość, Tomaszów Lubelski, Tarnów, Brzesko, Lublin, Radom, Skarżysko Kamienna, Kielce, Kraków, Katowice, Bytom, Gliwice, Opole, Wrocław, Lindau-Horbranz, St. Gallen, Zurych, Berno, Lozanna, Genewa (stacja końcowa);

- Wielkiej Brytanii: Skarżysko Kamienna, Kielce, Hrubieszów, Zamość, Tomaszów Lubelski, Kraków, Katowice, Bytom, Gliwice, Opole, Wrocław, Legnica, Zielona Góra, Świecko, Frankfurt nad Odrą, Eurotunel Calais, Dover (prom), Londyn (stacja końcowa);

- Austrii: Tarnów, Brzesko, Bochnia, Kraków, Myślenice, Nowy Targ, Chyżne, Zilina, Piesany, Bratysława, Wiedeń (stacja końcowa).

Wyjazdy z Polski do Austrii organizowane są w: piątki, soboty, niedziele i poniedziałki; do Anglii we: wtorki, czwartki, piątki i soboty; do Szwajcarii we: wtorki, czwartki, piątki i soboty, a także do Włoch w: poniedziałki, czwartki, piątki i soboty.

Bilety Autokarowe Bermuda