Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Slagelse w Danii

Tanie Bilety Autokarowe Slagelse. Autokary Polska Dania. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Slagelse. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Przewozy autokarowe do Danii - Slagelse - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Autokary do Slagelse obecnie obsługiwane są przed dwie linie autobusowe: Agat oraz Eurolines Polska. Odjeżdżają one zarówno z tych większych polskich miejscowości, takich jak Łódź, Kraków, Katowice, Białystok, Chorzów czy Warszawa, jak i z tych mniejszych typu Legnica, Strzelce, Gliwice czy Żary. Cena biletu uzależniona jest od przewoźnika oraz miejsca rozpoczęcia podróży, ale zazwyczaj nie powinna ona przekroczyć 350 złotych za bilet w jedną stronę, a jeżeli kupimy od razu bilet w obie strony, jednocześnie robiąc to z pewnym wyprzedzeniem czasowym, to możemy sporo przyoszczędzić.

Jak się z pewnością można domyślić, polscy przewoźnicy oferują także transport do innych duńskich miejscowości. Autobusy na trasie Polska - Dania obsługiwane są jeszcze przez takie linie autokarowe jak Sindbad, Becker Reisen, Baltic Bus, Ecolines czy też Interbus-Sindbad. Dojechać można i do tych głównych miejscowości tego skandynawskiego kraju, czyli Kopenhagi, Odense, Aalborga oraz Aarhus, jak i do pomniejszych jak Padborg, Horsens oraz Fredericia. Oczywiście nie będzie także żadnych większych problemów z powrotem do Polski, ponieważ połączenia na trasie Dania - Polska są również czymś powszechnym. 

Samo Slagelse zlokalizowane jest w zachodniej części największej duńskiej wyspy - Zelandii i mieszka tam około 30 tysięcy mieszkańców. Jeżeli chodzi o atrakcje turystyczne to na pierwszym miejscu można wymienić znajdujące się tam kościoły, które mogą zachwycić zarówno architektonicznie, jak i historycznie. Przykładowo Kościół św. Piotra został wybudowany na początku XIII wieku w romańskim stylu, żeby potem zostać przebudowanym w sposób gotycki. Innym ważnym obiektem sakralnym jest Kościół św. Michała, który zbudowano w około 1330 roku na najwyższym wzgórzu w Slagelse. W mieście znajdują się również ruiny klasztoru Antvorskov, który niegdyś gościł ważne osobistości. Warty zobaczenia jest też z pewnością oddalony o 7 kilometrów Trelleborg, gdzie zrekonstruowane zostało życie Wikingów z XI wieku.