Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Arnhem w Holandii

Tanie Bilety Autokarowe Arnhem. Autokary Polska Holandia. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Arnhem. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

We wschodniej Holandii, nad Dolnym Renem położone jest jedno z najpopularniejszych holenderskich miast. Arnhem to stolica prowincji Geldria, będąca częścią aglomeracji z liczbą mieszkańców przekraczającą 730 tysięcy. Nazwa miejscowości pojawiła się w zapiskach historycznych po raz pierwszy w 899 roku.  Prawa miejskie Arnhem uzyskało około 1233 roku, a od pierwszej połowy XV wieku było członkiem Hanzy, co znacząco wpłynęło na jego rozwój.
Arnhem stanowi bardzo duży ośrodek przemysłu chemicznego, znajdują się tam także zakłady związane z przemysłem stoczniowym, hutniczym, metalowym, elektrycznym, skórzanym. Miasto jest znane przede wszystkim z bitwy jaka rozegrała się tu w czasie II wojny światowej. W jej wyniku miasto zostało doszczętnie zniszczone, a alianci ponieśli klęskę.

Przewozy autokarowe do Arnhem - Holandia - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Współcześnie miasto jest bardzo ważnym ośrodkiem przemysłowym, naukowym i kulturowym. Turyści odwiedzający Arnhem często udają się do Kościoła św. Walburgi, kościoła św. Euzebiusza, Ratusza czy kościoła św. Marcina. Oprócz tego w okolicach miasta znajdują się dwa parki narodowe i bardzo duży ogród zoologiczny.
Przewozy autokarowe do Arnhem oferują: autobusy Ecolinesautobusy Sindbad i autobusy Nord, zapewniając swoim klientom nie tylko liczne połączenia z tym miastem, ale także tanie bilety autokarowe. Wszystkich zainteresowanych ofertą, jaką są autobusy do Arnhem zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie można bez wychodzenia z domu nabyć bilety autokarowe do Holandii.

Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Holandii - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Arnhem sprawdzały także bilety autokarowe do Eindhoven oraz autokary do Bredy.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe masz gwarancję najniższej ceny oraz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem.