Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Oxfordu w Anglii

Tanie Bilety Autokarowe Oxford. Autokary Polska Anglia. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Oxfordu. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Oksford (ang. Oxford) jest miastem leżącym nad Tamizą w południowej Anglii. Jest znany przede wszystkim ze znajdującego się tam Uniwersytetu Oksfordzkiego, który jest najstarszym anglojęzycznym uniwersytetem świata. Od XIX wieku Oxford nazywany bywa „miastem malowniczych wież”. Jest znane także jako siedziba największego wydawnictwa uniwersyteckiego na świecie.

Przewozy autokarowe do Oxfordu- Anglia - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Miasto jest położone w regionie, który określa się jako Dolina Tamizy i jest jednym z najbogatszych regionów UE. W Oxfordzie dominuje przemysł wydawniczy i wysokich technologii. To jeden z najważniejszych ośrodków naukowych na świecie. Miasto odwiedzają jednak nie tylko naukowcy, ale również liczni turyści. Najchętniej odwiedzane są budynki uniwersytetu, które reprezentują wszystkie style architektoniczne w historii Anglii. Turyści równie chętnie zwiedzają następujące miejsca: Oxford Castle, Carfax Tower, liczne galerie sztuki, Covered Market (historyczny rynek) oraz grób J.R.R. Tolkiena. 

Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Anglii - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Połączenia autokarowe do Anglii posiada w swojej ofercie kilku przewoźników: autobusy Polonia Transport, Interbus-Sindbad, autobusy Sindbad oraz Eurobus-Eurolines Polska (linia jest obsługiwana przez następujące firmy  Biacomex Transport, Orland, Sokół, Eurotrans oraz Trans Service). Autokary do Oxfordu kursują co dwa dni i wyjeżdżają z kilkudziesięciu miast w Polsce. Bilety autokarowe do Anglii można nabyć w wyszukiwarkach Euroticket i Voyager. 

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Oksfordu sprawdzały także bilety autokarowe do Londynu oraz autokary do Brighton.

Zobacz bogatą ofertę na bilety autokarowe Eurobus oraz rozkłady jazdy autobusów Agat

A może potrzebujesz tanich biletów autokarowych do innych krajów. Sprawdź tanie bilety autokarowe na Węgry oraz autobusem do Niemiec