Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Bremen

Tanie Bilety Autokarowe Bremen. Autokary Polska Niemcy. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Bremen. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Bremen (pol. Brema) to jedno z miast w północnych Niemczech, będące stolicą najmniejszego kraju związkowego, do którego należy także Bremerhaven. Leżące nad Wezerą miasto, w odległości około 60 kilometrów od Morza Północnego, jest ważnym ośrodkiem przemysłowym. Posiada liczne stocznie, hutnictwo żelaza, rafinerie ropy naftowej oraz produkcję środków transportu. Brema jest również dużym portem morskim i śródlądowym, a jej awanportem jest Bremerhaven.
Turyści odwiedzający Bremę mogą tu miło spędzić czas i każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Miasto jest dużym ośrodkiem handlowym, więc miłośnicy zakupów mogą udać się do galerii, a podróżni chcący zwiedzić zabytki Bremy mają do wyboru bardzo interesujące miejsca. Najchętniej odwiedzane są: Stare Miasto, gotycki ratusz, posąg Ronalda, romańska katedra św. Piotra oraz jeden z symboli miasta – Muzykanci z Bremy.

Przewozy autokarowe do Bremen - Niemcy - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Wszyscy zainteresowani wyjazdem z Polski do Niemiec mogą skorzystać z ofert kilku przewoźników. Najczęściej autokary do Bremen zapewniają: Sindbad, Interbus-Sindbad, Riviera, autokary Becker-Reisen, PKS Warmia, autobusy Agat, Est-Lorek, Marolines oraz Eurobus-Eurolines (będące zrzeszeniem przewoźników m.in. autokary Sokół, Warmia, Eurotrans, autobusy Biacomex Transport).
Przewozy autokarowe na trasie Polska-Niemcy-Polska cieszą się zainteresowaniem wśród podróżnych, ponieważ pozwalają na bezpośredni dojazd do wielu niemieckich miast.

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Bremen sprawdzały także bilety autokarowe do Bielefeld  oraz autokary do Frankfurtu.

Zobacz super oferty na bilety autokarowe Eurobus

A może potrzebujesz tanie bilety autobusowe do innych krajów. Sprawdź ceny na bilety autokarowe Grecji lub zobacz rozkład jazdy na busy do Londynu