Autobusy do Rzymu

Bilety Autokarowe do Rzymu. Tanie bilety autokarowe do Włoch. Szybka i prosta rezerwacja biletów.

Rezerwuj Bilety Autokarowe do Rzymu On Line! Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!
    
UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER- SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Przewozy autokarowe do Rzymu cieszą się bardzo dużą popularnością, szczególnie w okresie letnim i wakacyjnym. Wiele linii autokarowych oferuje przewozy do Rzymu. Prawie z każdego zakątka Polski każdego dnia wyruszają autokary do Rzymu i Włoch. To przepiękne miasto przyciąga turystów swoimi zabytkami, kulturą ale także osoby wyruszające na sezonowa prace do Włoch korzystają z przewozów autokarowych. Wśród najbardziej znanych przewoźników przewozy do Włoch oferują między innymi linie Agat, PTTK Katowice, Almabus, Rudnik Tumay, Bermuda czy też linie Eurolines Polska.

Włochy to państwo leżące w południowej części Europy, nad Morzem Śródziemnym. Z kolei stolicą Włoch jest Rzym, usytuowany w środkowej części państwa. Dojazd z Polski do Włoch jest łatwy, aczkolwiek długotrwały. Najszybszym środkiem transportu jest samolot, jednakże dojazd nim jest utrudniony z uwagi na ograniczoność portów lotniczych na terenie krajów, a także n wysoki koszt. Dlatego też Polacy najczęściej wykorzystują autokary jako środki transportu do Rzymu we Włoszech. Miasto to jest bardzo uczęszczanym miejscem odwiedzin przez Polaków.

Jedni jeżdżą do Rzymu w celach turystycznych, inni zaś w celach służbowych, bądź zarobkowych. W związku z tym, iż odległość miejsc docelowych jest bardzo duża, jadąc samochodem zalecane jest korzystanie z częstych postojów, bądź nawet noclegu w jednym z państw pośrednich. Jadąc jednak autokarem nie jest to wymagane z uwagi na to, iż jedynie kierowcy autokarów zmieniają się bez utraty czasu na zbędne postoje. Podróże te realizowane są ponadto przez nowoczesne autokary wyposażone we wszystko, co sprzyja bezpiecznej i komfortowej podróży. Drogi dojeżdżające z Polski do Włoch prowadzą albo przez Czechy, Niemcy i Austrię, albo przez Czechy i Austrię, albo przez Słowację i Austrię, albo przez Słowację, Węgry i Słowenię.

Niemalże we wszystkich większych miastach w Polsce, ale także za granicą nabyć można bilety autokarowe na przejazdy międzynarodowe. Przez zakupieniem takiego biletu warto zasięgnąć opinii o danym przewoźnika, jak również zapoznać się z oferowanymi przez niego warunkami przejazdu, tym bardziej, jeśli z danej miejscowości z Polski do Rzymu można dojechać korzystając z usług kilku przewoźników. W chwili obecnej oferty przewozów międzynarodowych do Rzymu proponują następujące firmy transportowe: Eurores, Agat, BTZ-PTTK Katowice, Almabus, Rudnik Tumay, Bermuda Biuro Podróży, Eurolines Polska, Contribus, Miś, oraz Superpol Sp. z o.o.

Przykładowe zaś trasy jadące do, bądź przez Rzym, oferowane przez powyższych przewoźników to: Biała Podlaska – Salerno, Gdańsk – Palermo, Hrubieszów – Neapol, Przemyśl – Neapol, Węgorzewo – Palermo, a także Ustrzyki Dolne – Avellino