EST

Przewozy Autokarowe EST Florek. Tanie Bilety Autokarowe. Promocje i zniżki. Busy Polska Niemcy, oraz Holandia.

Rezerwuj Bilety Autokarowe EST Lorek On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!
 

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W WYSZUKIWARCE EUROTICKET- SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE VOYAGER. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.


Linie autokarowe Est. Linie autokarowe Est to jedna z pierwszych firm polskich, które rozpoczęły oferować regularne, międzynarodowe połączenia autokarowe. Od samego początku zajęły się one głównie trasami łączącymi Polskę w Niemcami. Pomimo, iż nie jest to bogata oferta transportowa, przewoźnik ten zdobył przewagę nad innymi codzienną realizacją oferowanych połączeń, co umożliwiło pasażerom chociażby realizację tras łączonych. Do obsługi połączeń międzynarodowych firma posiada nowoczesne i komfortowe autokary, spełniające najwyższe, europejskie standardy jakości. Ponadto autokary te są obsługiwane przez profesjonalny i wysoko wykwalifikowany personel, który zapewnia bezpieczną i miła podróż, a także służy pomocą i radą.

Uwaga: oferta przewozów autokarowych EST LOREK została poszerzona o przewozy do Holandii oraz dodatkowe miasta w Niemczech. Z Polski do Holandii i Niemiec można obecnie kupić bilet autokarowy do: Tostedt, Oldenburg, Leer, Groningen i Amsterdam.

Bilety autokarowe na przejazdy międzynarodowe autokarami firmy Est nabywać można drogą internetową, bądź w licznych agencjach pośredniczących w sprzedaży, jak również w oddziałach tej firmy, która dodatkowo zajmuje się sprzedażą biletów autokarowych zarówno na własne przejazdy, jak i trasy innych, dużych przewoźników autokarowych. Wysoka jakość świadczonych usług jest doceniana przez pasażerów, których grono systematycznie powiększa się. Ogólnodostępne warunki przewozu liniami Est określają dodatkowo w szczególności prawa i obowiązki zarówno pasażerów, jak i przewoźnika. W tym też dokumencie przedstawione zostały stałe zniżki, przysługujące określonym grupom pasażerów.

Zobacz także bogatą ofertę przewozów autokarowych do Niemiec oraz do Holandii Eurobus Eurolines Polska.

Bilety autokarowe EST są także sprzedawane pod nazwą EST LOREK
I tak, na największe zniżki liczyć mogą stali klienci, którzy przedstawią pięć lub dziesięć biletów wykorzystanych u tego przewoźnika, a także osoby, które w dniu wyjazdu obchodzą swoje urodziny. Trasy z Polski do Niemiec firmy Est poprowadzone są przez następujące, przykładowe miasta: Częstochowę, Katowice, Bytom, Wrocław, Lubin, Zieloną Górę, Gdańsk, Gdynię, Wałcz, Szczecin, Kołbaskowo, Elbląg, Koszalin, Słupsk, Kołobrzeg, Warszawę, Płock, Toruń, Bydgoszcz, a także Berlin, Hamburg, Bremen i Bremerhaven.

Bilety Autokarowe Agat