Międzynarodowe Przewozy Autokarowowe do Bielefeld w Niemczech

Tanie Bilety Autokarowe Kolonia. Autokary Polska Niemcy. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Kolonia. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Bielefeld jest miejscowością na prawach powiatu w Niemczech, leżącą w północno-wschodniej części Nadrenii Północnej-Westfalii. To największe miasto w rejonie oraz duże centrum gospodarcze i kulturalne. Bielefeld jest dużym ośrodkiem przemysłowym (dominuje tu przemysł odzieżowy, włókienniczy i spożywczy np. zakłady koncentratów Dr. Oetkera), a także centrum naukowym, handlowym i kulturalnym. Administracyjnie miasto jest podzielone na dziesięć dzielnic, którymi zarządzają członkowie rad dzielnicowych.
Odwiedzając Bielefeld każdy powinien zobaczyć najczęściej odwiedzane w mieście miejsca, do których zalicza się: Zamek Sparrenburg zbudowany w latach 1240–1250, kościół NMP na Nowym Mieście, Stary Rynek (serce starówki z fontanną Merkurego), stary ratusz, Muzeum Etnograficzne oraz kamienice na Starym Mieście.

Przewozy autokarowe do Bielefeld - Niemcy - Najtańsze bilety autokarowe on line!


Autokary do Bielefeld zapewniają następujące firmy: Ecolines, PKS Warmia, Sindbad, Interbus-Sindbad, Bartuś, Eurobus-Eurolines Polska. Wyjeżdżają one z kilkudziesięciu miast w całej Polsce i zatrzymują się nawet w mniejszych miejscowościach, dzięki czemu podróż autobusem do Niemiec jest łatwa i wygodna.
Międzynarodowe połączenia autokarowe cieszą się dużym zainteresowaniem, ponieważ przewoźnicy bardzo często oferują klientom tanie bilety autokarowe, które można szybko i bez wychodzenia z domu kupić za pomocą wyszukiwarek Voyager i Euroticket.

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Bilelefeld sprawdzały także bilety autokarowe do Berlina  oraz autokary do Frankfurtu.

Zobacz super oferty na bilety autokarowe Eurobus

A może potrzebujesz tanie bilety autobusowe do innych krajów. Sprawdź ceny na bilety autokarowe do Cannes we Francji lub zobacz rozkład jazdy na busy do Holandii