Almabus Tanie Przewozy Autokarowe

Rezerwuj Bilety Autokarowe Almabus On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

 

 UWAGA: JEŻELI NIE ZNALAZŁEŚ KURSU W WYSZUKIWARCE VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET.

Autobusy Almabus - Tanie Bilety Autokarowe On Line. Autokary z Polski do Niemiec, Włoch, Francji, Austrii.

 Szybka i prosta wyszukiwarka biletów i połączeń autokarowych pozwoli Państwu w Kilka minut zakupić tanie bilet autokarowy. Zapraszamy.

Almabus działa w szeroko rozumianej turystyce; to trzy biura podróży. Firma Almabus Lufthansa city Center działa w sieci franchisingowej Lufthansy w siedzibą we Wrocławiu, przy ulicy Świdnickiej, Almabus Business Travel z siedzibą we Wrocławiu, przy ulicy Malarskiej – utworzony do obsługi klientów instytucjonalnych, oraz Almabus Centrum Podróży oddział w Krakowie.

Dzięki wspólnemu systemowi rezerwacji i wspólnej bazie, firma Almabus oferuje kompleksową obsługę w każdym zakresie. Za pośrednictwem firmy Almabus można zamówić organizację ruchu turystycznego, zamówić bilet na przejazd autokarem, bądź zamówić bilet lotniczy.

Dzięki współpracy, firma Almabus oferuje ofertę turystyczną z katalogów renomowanych firm turystycznych z całego świata, jak również polskich, sprawdzonych touroperatorów. Ponadto firma oferuje autokarowe przewozy międzynarodowe osób. Firma pośrednicy także w sprzedaży biletów lotniczych wielkich, znanych linii lotniczych, w tym m.in. zrzeszonych w Star Aliance. Dodatkowo firma Almabus zajmuje się informowaniem klientów o wszelkich rezerwacjach, rezerwuje zakwaterowania, organizuje wynajem własnych i obcych środków transportu. Jedną z ważniejszych ról, jaką pełni firma na polskim rynku to funkcjonowanie jako przewoźnik.

Bilety na przejazdy autokarowe osób zarezerwować można za pośrednictwem strony internetowej, bądź w wielu biurach pośredniczących, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Firma oferuje dwa rodzaje biletów: jednokierunkowe oraz dwukierunkowe typu OPEN.

Każdy bilet składa się z kuponów, które ważne są jedynie zdanymi pośrednika sprzedającego bilet, z kolei bilet internetowy składa się z trzech odcinków kontrolnych. Firma Almabus realizuje następujące trasy międzynarodowe z Polski i do Polski: Gorzów Wielkopolski – Napoli, Gdynia – Napoli, Rzeszów – Oslo, Gorzów Wielkopolski – Geneve, Zamość – Oslo, Białystok – Geneve, Przemyśl – Geneve, Gdynia – Geneve, Warszawa – Napoli oraz Warszawa – Oslo.