Sokół

Przewozy Autokarowe Sokół. Tanie Bilety Autokarowe z Polski i do Polski.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Sokół On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - EUROTICKET- SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE VOYAGER. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Linie autokarowe Sokół. Sokół to jedna z firm działających na polskim rynku transportowym od 1989 roku, oferująca międzynarodowe przejazdy autokarowe po całej Europie. Od roku 2003 firma Sokół weszła w struktury europejskiej organizacji Eurolines, która skupia największe firmy transportowe z całego kontynentu.

Bilety na przejazdy tej firmy są ogólnodostępne dzięki Internetowi, a także bogatej sieci agencji pośredniczących w ich sprzedaży. Cena przejazdu ustalana jest każdorazowo przez przewoźnika, który jednocześnie określa zasady i obowiązywanie różnego rodzaju zniżek i rabatów. Wszelkie tego typu ustalenia wraz ze szczegółowym określeniem praw i obowiązków pasażerów i przewoźnika znajdują się w warunkach przejazdu, z treścią których każdy pasażer zobowiązany jest zapoznać się przed dokonaniem rezerwacji przejazdu.

Wieloletnie doświadczenie pozwala firmie Sokół na świadczenie wysokiej jakości usług transportowych, maksymalnie dopasowanych do wymagań pasażerów. Trasy międzynarodowe realizowane są przy użyciu nowoczesnych autokarów komfortowo wyposażonych w klimatyzację, ogrzewanie, ABS, rozkładane i odchylane siedzenia, mini barem, a także toaletę pokładową. Autokary te prowadzone przez doświadczonych i profesjonalnych kierowców zapewniają pasażerom maksymalne bezpieczeństwo i komfort podróżowania, nawet na najdalszych trasach.

Bilety Autokarowe Z Polski i do Polski
Kupuj On Line. Korzystaj ze zniżek i promocji.

W chwili obecnej linia autokarowa Sokół oferuje międzynarodowe połączenia autokarowe m. in. do: Pragi w Czechach, Bratysławy na Słowacji, Berlina w Niemczech, Paryża we Francji, Brukseli w Belgii, Utrechtu w Holandii, Kowna na Litwie, Mariampolu na Ukrainie, Wiednia w Austrii, Alicante w Hiszpanii, a także Neapolu we Włoszech. Z kolei przykładowe miasta polskie, przez które poprowadzone są te trasy to: Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Łódź, Opole, Poznań, Szczecin, czy Gdańsk.

Bilety AUtokarowe Sokół