Trans Europa

Przewozy Autokarowe Trans Europa. Tanie Bilety Autokarowe z Polski i do Polski. Busy Polska Włochy. Busy do Rzymu.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Trans Europa On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - EUROTICKET- SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE VOYAGER. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Linie autokarowe Trans Europa. Firma Trans Europa to jeden z polskich przewoźników, działających w obszarze organizacji międzynarodowych połączeń autokarowych osób. Początki tej firmy sięgają roku 1993, a jej główna siedziba znajduje się w Rzeszowie. Oprócz głównej działalności, firma Europa Trans zajmuje się także wynajmem własnych autokarów, a także obsługą wyjazdów firmowych, biznesowych, szkolnych, bądź wahadłowych.

W zakresie zaś działalności podstawowej, firma Trans Europa specjalizuje się w obsłudze międzynarodowych połączeń autokarowych na trasie z Polski do Włoch. Oferta ta zadowala pasażerów, którzy cenią i chętnie korzystają z jego usług. Wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalizm działania sprawiają, iż przewoźnik zapewnia swoim klientom bezpieczne i komfortowe podróżowanie.

Bilety Autokarowe Z Polski i do Polski
Kupuj On Line. Korzystaj ze zniżek i promocji.

Trasa realizowana jest przy użyciu nowoczesnych autokarów, komfortowo wyposażonych w rozkładane fotele, minibarek, sprzęt audiowizualny, a także pokładową toaletę i klimatyzację. Ponadto autokary prowadzone są przez wykwalifikowanych kierowców, zapewniających bezpieczeństwo i komfort jazdy. Bilety na przejazdy z tym przewoźnikiem kupić można za pośrednictwem Internetu, bądź u agentów pośredniczących w sprzedaży.

Każdy pasażer przed kupnem biletu zobowiązany jest dodatkowo zapoznać się z warunkami przewozu, określającymi prawa i obowiązki zarówno przewoźnika, jak i pasażerów. Trasy oferowane przez firmę Trans Europa realizowane są w taki sposób, iż najpierw dowożą pasażerów z różnych części Polski, na południe kraju, po czym kontynuowane są do Włoch.

I tak przykładowe miasta polskie, w których dostępne są trasy tego przewoźnika to: Warszawa, Łódź, Opole, Częstochowa, Olsztyn, Kielce, Kraków, Katowice, Białystok, Biała Podlaska. Zaś przykładowe miasta włoskie, do których dojechać można z tym przewoźnikiem to: Udine, Wenecja, Rzym, Padwa, Ferrara, Florencja, Messina, Salerno, Giaratana, czy Sikli.

Bilety Autokarowe Trans Europa