Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Sankt Polten w Austrii

Tanie Bilety Autokarowe Sankt Polten. Autokary Polska Austria. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Sankt Polten. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

 

Sankt Polten leży w północno-wschodniej części Austrii i jest raczej niewielkim miastem, gdyż liczy około 50 tysięcy mieszkańców. Niewielkie nie znaczy jednak nieciekawe, to co może przede wszystkim przyciągać to jego historia, gdyż powstało ono ponad 2000 lat temu. W St. Polten znajduje się wiele ciekawych zabytków, bardzo dużo z nich posiada charakter sakralny: kościoły, klasztory, synagogi czy katedry, pochodzące z różnych epok i zbudowane w różnych stylach. Dodatkowo bardzo ładny plac ratuszowy, którego elementem jest efektowna kolumna Świętej Trójcy, która powstała już w 1782 roku. Nie brakuje tutaj również ciekawych wydarzeń kulturalnych, na czele z przeróżnymi festiwalami filmowymi.

Szukasz bilety autokarowe do Sankt Polten? Wybierz termin, przewoźnika, zapłać za bilet kartą lub przelewem, a za kilka chwil będziesz miał gotowy swój tani bilet na autokar do Sankt Polten.

Wybierając się do St. Polten warto skorzystać z przewoźnika Eurolines Polska, który na chwilę obecną jako jedyny oferuje transport do tej miejscowości. Wyjazdy odbywają się w poniedziałki, wtorki, piątki oraz niedziele, wszystko zależy oczywiście od miasta, z którego planujemy wyruszyć, a można autokarem do St. Polten dojechać z wielu polskich miejscowości, m.in. z Warszawy, Krakowa, Katowic, Bielsko-Białej, Rzeszowa czy Tarnowa. Cena biletu powinna się zamknąć w granicach 150-160 zł, a jeżeli zarezerwujemy bilet odpowiednio wcześniej i dodatkowo zakupimy go od razu w dwie strony, wtedy uda nam się odbyć podróż jeszcze taniej. Czas jazdy autobusu uzależniony jest od miasta, z którego wyruszymy. Przykładowo podróż z Krakowa do St. Polten zajmuje planowo nieco ponad 10 godzin, ale należy mieć świadomość, iż czasami z powodu niezależnych od przewoźnika trudności, czas ten może trochę się wydłużyć.

Czy wiesz, że ceny naszych biletów autokarowych do Sankt Polten w Austrii to ceny bez prowizji? Sprawdź bilety, wybierz przewoźnika i rezerwuj już dziś. Płatności za bilety możesz dokonać kartą lub przelewem.

Ci którzy kupowali bilet autokarowy do Graz sprawdzali także bilety autokarowe do Wiednia oraz autokary do Salzburga.

Oczywiście St. Polten to nie jest jedyne miasto, do którego można się dostać z Polski. Autobusy do Austrii kursują bardzo często, praktycznie we wszystkie dni tygodnia i w zależności od docelowej miejscowości, można skorzystać z większej ilości linii autobusowych. Autobusem do Austrii można dojechać także dzięki takim przewoźnikom jak Agat, Almabus, Bermuda, Interbus czy Sindbad.

Przewozy autokarowe do Austrii - Sankt Polten - Sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe on line!