Intercars

Przewozy Autokarowe Intercars. Tanie Bilety Autokarowe. Rezerwacja. Tanie busy z Polski i do Polski.

 Rezerwuj Bilety Autokarowe INTERCARS On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!  

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W WYSZUKIWARCE EUROTICKET- SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE VOYAGER. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Linie autokarowe Intercars. Linie Intercars, z główną siedzibą w Krakowie, działają na polskim rynku transportu autokarowego od wielu lat. Oferują one połączenia międzynarodowe realizowane z Polski do licznych krajów europejskich. Zgodnie bowiem z polityką działania firmy, zakłada ona realizację wysokiej jakości usług transportowej, dopasowanej maksymalnie do zapotrzebowania pasażerów.

W celu realizacji tego założenia, w oparciu o opinie i sugestie pasażerów, firma Intercars dokonuje różnych zmian w swojej ofercie, polegających na dodawaniu nowych kierunków połączeń, bądź też dodawaniu nowych przystanków na trasach dotychczasowych. Wysoka jakość świadczonych usług wypracowana w oparciu o wieloletnie doświadczenie sprawia, że liczba pasażerów korzystających z usług tego przewoźnika wzrasta.

Bilety autokarowe na międzynarodowe przewozy autokarowe można nabyć drogą internetową, bądź bezpośrednio nabywając je u agentów sprzedaży. przy zakupie klient informowany jest o wszelkich rabatach i obniżkach, aktualnie obowiązujących. W celu zaś wzbogacenia swojej oferty, firma Intercars stara się systematycznie uruchamiać różnego rodzaju obniżki, obowiązujące albo określone grupy pasażerów, albo na określonych trasach. Natomiast jeszcze przed zakupem biletu pasażer zobowiązany jest do zapoznania się z warunkami przewozu, które określają szczegółowe prawa i obowiązki pasażerów i przewoźnika.

Bezpieczną i wygodną podróż autokarami firmy Intercars zapewnia wysoka jakość posiadanego taboru, a także profesjonalizm kierowców i personelu pomocniczego. W chwili obecnej linie Intercars w swojej ofercie połączeń międzynarodowych posiada następujące, przykładowe miasta i państwa docelowe: Wiedeń w Austrii, Antwerpia, Bruksela, Gent, czy Liege w Belgii; Prawa w Czechach; Paryż, St. Etienne, Grenoble we Francji; Alicante, Barcelona, Malaga, Madryt w Hiszpanii; Eindhoven w Holandii; Berlin, Monachium w Niemczech; Irun, Verin, Vigo w Portugalii; Bratysława w Słowacji; Bazylea, Zurych w Szwajcarii; Budapeszt na Węgrzech, a także Mediolan, Wenecja we Włoszech. Z kolei przykładowe miasta polskie, w których dostępne są powyższe trasy to: Gdańsk, Gdynia, Poznań, Wrocław, Legnica, Katowice, Kraków, Łódź, Opole, Warszawa, Przemyśl, Lublin, czy Rzeszów.

Bilety Autokarowe Agat