Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Paderborn w Niemczech

Tanie Bilety Autokarowe Paderborn. Autokary Polska Niemcy. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Paderborn. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

We wschodniej części kraju związkowego Nadrenia Północna-Westfalia leży jedno z niemieckich uniwersyteckich miast. Paderborn jest siedzibą powiatu o tej samej nazwie oraz rzymskokatolickiej archidiecezji. Położony jest niedaleko źródeł rzeki Pader. Miasto dysponuje rozwiniętym przemysłem metalowym i skórzanym.
Paderborn posiada bogatą historię i po raz pierwszy zostało wspomniane w 777 roku, jako siedziba parlamentu Karola Wielkiego. W czasach jego panowania miasto było również siedzibą arcybiskupstwa. W ciągu następnych wieków Paderborn znacznie się rozwinęło, głownie dzięki wstąpieniu do Hanzy. W pierwszej połowie XIX wieku powstał Uniwersytet w Paderborn. 

Przewozy autokarowe do Paderborn - Niemcy - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Zainteresowanym zwiedzaniem miasta polecamy w szczególności: katedrę późnogotycką z piaskowca w centrum Paderborn, pozostałości po pałacu cesarskim z XI-XII wieku, ratusz renesansowy, Dom Adama i Ewy, fragmenty murów obronnych oraz liczne budynki sakralne.
W związku z popularnością, jaką cieszą się autobusy do Niemiec firmy transportowe oferują swoim klientom także przewozy autokarowe do Paderborn. Najczęściej z Polski do Niemiec można dojechać autokarami następujących firm: Sindbad, autokary BartuśInterbus-Sindbad oraz zrzeszenia przewoźników Eurobus-Eurolines Polska. W ramach tego zrzeszenia autobusy do Paderborn zapewniają także: Sokół, Orland, Eurotrans, Trans Service, Polonia Transport i Biacomex Transport.

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Paderborn sprawdzały także bilety autokarowe do Bremen oraz autokary do Berlina.

Zobacz super oferty na bilety autokarowe Agat

A może potrzebujesz tanie bilety autobusowe do innych krajów. Sprawdź ceny na bilety autokarowe Bristol lub zobacz rozkład jazdy na autobusy do Londynu