Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Dover w Anglii

Tanie Bilety Autokarowe Doncaster. Autokary Polska Anglia. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Doncaster. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Dover jest jednym z miast w hrabstwie Kent w Anglii. To port brytyjski leżący nad kanałem La Manche i zarazem najbliższy punkt Francji. Jest oddalony od francuskiego Calais o zaledwie 34 kilometry, dzięki czemu jest nazwany Bramą Anglii. Między Dover, Calais i Dunkierką regularnie kursują promy, a trasa ta, to najczęściej używana droga morska do Wielkiej Brytanii.
Dover słynie przede wszystkim z białych klifów, fortyfikacji i zabytków architektury militarnej. Odwiedzjąc miasto warto zobaczyć ogromną fortecę z XII wieku (Dover Castle), która jest usytułowana na jednym z klifów. Miłośników polskiej literatury zainteresuje fakt, że to właśnie w Dover literacki bohater Kordian, zachwyca się pięknem ogrodu św. Jakuba i polemizuje na temat ludzkiego życia.

Przewozy autokarowe do Dover - Anglia - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Wszystkich zainteresowanych ofertą jaką są międzynarodowe połączenia autokarowe na trasie Polska-Wielka Brytania-Polska zapraszamy na naszą stronę internetową. Znajdują się tam informacje o tym, które firmy oferują autobusy do Dover czy busy o Anglii oraz wykaz miast z jakich one wyjeżdżają.

Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Anglii - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Obecnie autokary do Dover zapewniają: PKS Warmia, Sindbad, Polonia Transport, autobusy Interbus Sindbad oraz Eurobus-Eurolines Polska (w ramach tego przewoźnika autobusy do Anglii zapewniają: Biacomex Transport, Orland, Eurotrans, Sokół oraz Trans Service). Odjeżdżają one z wielu, nawet mniejszych polskich miejscowości, zatem każdy może wybrać najlepsze dla siebie połączenia. 

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Dover sprawdzały także bilety autokarowe do Londynu oraz autokary do Bristolu.

Zobacz bogatą ofertę na bilety autokarowe Eurobus oraz rozkłady jazdy autobusów Agat

A może potrzebujesz tanich biletów autokarowych do innych krajów. Sprawdź tanie bilety autokarowe do Berlina oraz rozkład jazdy do Antwerpii