Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Rotterdamu w Holandii

Tanie Bilety Autokarowe Rotterdam. Autokary Polska Holandia. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Rotterdamu. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Rotterdam jest jednym z holenderskich miast położonych w zachodniej części kraju. W 2012 roku liczył około 617 tysięcy mieszkańców. Historia miasta sięga roku 1283, a prawa miejskie Rotterdam otrzymał pod koniec XIII wieku.
Położenie Rotterdamu sprawia, że rozwinął się on także jako wielki węzeł komunikacyjny. W okolicach miasta krzyżują się autostrady: A13, A15, A16 oraz A20. Znajduje się tu także ważny i bardzo duży węzeł kolejowy, zapewniający bardzo dobre połączenia z resztą kraju. Rotterdam posiada także metro, międzynarodowy port morski oraz lotnisko międzynarodowe. 

Przewozy autokarowe do Rotterdamu - Holandia - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Miasto zostało zniszczone w czasie II wojny światowej tak zwanym „nalotem dywanowym” przez Luftwaffe. Przez to wydarzenie miasto straciło wiele cennych zabytków. Do tych ocalałych należą między innymi: gotycki kościół św. Wawrzyńca z XV/XVI wieku, dom Schielandshuis (druga połowa XVII wieku, obecnie Muzeum Historyczne) oraz pomnik z brązu "Rozdarte Miasto".
Przewozy autokarowe do Rotterdamu zapewniają: Ecolines, Marolines, Eurobus-Eurolines Polska, autokary Agat, Becker-Reisen, Sindbad, Interbus-Sindbad, Nord. Pasażerowie chętnie wybierają oferty, jakimi są autobusy do Holandii, ponieważ firmy transportowe zapewniają im nie tylko tanie bilety autokarowe do Rotterdamu, ale także bezpośrednią podróż do wielu miast

Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Holandii - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Rotterdamu sprawdzały także bilety autokarowe do Bredy oraz autokary do Hengelo.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe masz gwarancję najniższej ceny oraz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem.