Bilety Autokarowe Interbus Bułgaria

Interbus - Bułgaria. Bilety autobusowe do Bułgarii. Busy Polska Bułgaria.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Interbus Bułgaria On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNALAZŁEŚ KURSU W WYSZUKIWARCE VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET.

Firma Interbus to jedna z większych polskich firm transportowych, świadcząca usługi przewozu autokarowego osób po całej Europy. Transport drogowy, w tym także transport autokarowy jest w Polsce bardzo dobrze rozwinięty. Polacy coraz częściej i coraz chętniej podróżują, a zatem zgłaszają coraz większy popyt na transport autokarowy, co wspomaga rozwój rynku. Wraz bowiem ze wzrostem popytu rośnie także podaż.

W wyniku tej sytuacji na polskim rynku transportowym powstało wiele nowych firm transportowych, a te działające dotychczas znacznie zwiększyły ilość i częstotliwości realizowanych połączeń autokarowych. Jedną z większych i starszych firm jest przewoźnik Interbus. Firma ta w roku 2010 została przejęta przez innego dużego przewoźnika autokarowego – firmę Sindbad. Od tej pory obie firmy działają pod wspólnym szyldem i w parciu o wspólną strategię działania. Głównym zaś ich celem działania jest świadczenie wysokiej jakości usług transportowych po terenie całej Europy, z wykorzystaniem nowoczesnego taboru autokarowego. Dzięki temu połączeniu firma Sindbad Interbus proponuje obecnie bogatą siatkę połączeń, która obejmuje m.in. następujące państwa europejskie: Austrię, Belgię, Holandię, Hiszpanię, Węgry, Bułgarię, Włochy, Szwecję, Norwegię, a także Ukrainę.

Jednym z tych krajów docelowych jest Bułgaria, niewielkie państwo usytuowane w południowo wschodniej części Europy, nad Morzem Czarnym. To właśnie atrakcyjne regiony tego kraju przyciągają tam licznych turystów z całego świata. Transport autokarowy z Polski do Bułgarii proponuje firma Sindbad Interbus. Nie jest to mocno spopularyzowana trasa, jednak ułatwia pasażerom transport właśnie w tamtą część Europy. Proponowana trasa realizowana jest z Polski, prowadząc przez miasta: Warszawę, Łódź, Częstochowę, Katowice i Kraków; docierając docelowo do miasta Sofia w Bułgarii, realizując dodatkowo przystanki pośrednie w miastach: Bańska Bystrzyca w Czechach oraz Budapeszt na Węgrzech.