Autokary na Słowenię. Przewozy autokarowe Polska Słowenia

Tanie Bilety Autokarowe na Słowenię. Autobusy Polska Słowenia. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Tanie Bilety Autokarowe. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Osoby, które kupiły bilet autokarowy na Słowenię sprawdzały także bilety autokarowe na Ukrainę oraz autokary do Albanii.

 Słowenia (Slovenija, Republika Slovenija) to państwo położone w środkowej części Europy nad Morzem Adriatyckim, graniczące z Włochami, Austrią, Węgrami oraz Chorwacją.  Jest to jedno z bardziej zielonych państw Europy, pokryte w większości lasami oraz ziemiami uprawnymi.
Na przestrzeni dziejów Słowenia byłe częścią składową wielu innych państw m.in. starożytnego Rzymu, Austro-Węgier czy Królestwa Jugosławii. Dopiero po rozpadzie ZSRR w 1991 r. zdecydowała się oddzielić od Jugosławii i stworzyć niezależne państwo, czego ukoronowaniem było wstąpienie Słowenii w 2004 r.  do NATO i Unii Europejskiej.

Przewozy autokarowe na Słowenię - Sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe on line!

Mimo, iż Słowenia jest jednym z mniejszych krajów pod względem terytorialnym, można tam znaleźć liczne atrakcje turystyczne, których nie ma w innych częściach Europy. Miłośnicy zimowego szaleństwa mogą skorzystać ze świetnie przygotowanych stoków narciarskich w Alpach Julijskich czy też Karwankach. W stolicy Słowenii – Lublanie, oraz innych miastach: Skofja Loka, Novo Mesto czy Velenje można zobaczyć mnóstwo zabytków kultury romańskiej, gotyckiej i renesansowej. W południowo-wschodniej części Słowenii znajdziemy z kolei podziemne jaskinie i rzeki, których zwiedzanie stanowi niesamowitą przygodę.
Autokary z Polski na Słowenię bez problemu zarezerwujemy przez internet na naszej stronie za pomocą wyszukiwarek Voyager i Euroticket. W każdym z tych systemów znajdziemy różnych przewoźników: autobusy Sindbad, Rudnik Tumay, Bermuda, autobusy Interbus, Almabus, autobusy Agat, Autokar Polska, którzy oferują tanie bilety autokarowe do Lublany (Ljubljany), autokary do Celje czy też autobusy do Mariboru.