Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Hagi w Holandii

Tanie Bilety Autokarowe Haga. Autokary Polska Holandia. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Hagi. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Haga to jedno z miast w zachodniej części Holandii, położone nad Morzem Północnym i będące siedzibą holenderskiego rządu i rodziny królewskiej. Historia Hagi sięga XIV wieku, kiedy została założona jako osada obok zamku hrabiów Holandii. Szybki rozwój miasta zwłaszcza w okresie ostatnich lat spowodował, że Haga stała się centrum o randze międzynarodowej i znajdują się w niej między innymi siedziby: Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości, Międzynarodowego Instytutu Statystycznego i Międzynarodowego Centrum Prasowego.
Turyści odwiedzający Hagę mają do wyboru liczne atrakcje i godne uwagi zabytki. Do najczęściej odwiedzanych miejsc należą: Sala Rycerska (XIII-wieczna gotycka budowla, znajdująca się w obrębie kompleksu budowli, obejmującego dziedziniec wewnętrzny i zewnętrzny), Mauritshuis (muzeum sztuki, posiadające bardzo wartościowe eksponaty, np. dzieła Rembrandta i innych malarzy flamandzkich). Oprócz tego będąc w Hadze warto zobaczyć: Pałac Królewski, XVI-wieczny ratusz, Pałac Pokoju, kościół Grote Kerk (XIV-XVI wiek)

Przewozy autokarowe do Hagi - Holandia - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Autobusy do Hagi zapewniają: Sindbad, Interbus-Sindbad, Nord, Agat, Marolines, Eurobus-Eurolines Polska, Ecolines oraz Becker-Reisen. Przewozy autokarowe z Polski do Hagi cieszą się tak dużym zainteresowaniem, ponieważ firmy transportowe oferują swoim klientom nie tylko liczne autokary do Hagi, ale także busy do Holandii oraz tanie bilety autokarowe.

Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Holandii - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Hagi sprawdzały także bilety autokarowe do Amsterdamu oraz autokary do Hengelo.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe masz gwarancję najniższej ceny oraz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem.