Międzynarodowe Przewozy Autokarowe Bratysława

Tanie Bilety Autokarowe Bratysława. Autokary Polska Słowacja. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Bratysławy. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Bratysława (słow. i cz. Bratislava) to stolica i jednocześnie największe miasto Słowacji pod względem powierzchni i liczby mieszkańców. To jedyna stolica na świecie granicząca z dwoma państwami (na południu z Węgrami i na zachodzie z Austrią). Miasto to jest także siedzibą władz zarówno państwowych, jak i kraju bratysławskiego. Bratysława jest również centralnym ośrodkiem metropolitalnym aglomeracji oraz centrum życia społecznego, gospodarczego, kulturalnego, politycznego i gospodarczego, dzięki temu skupia wokół siebie placówki o znaczeniu narodowym i międzynarodowym. 

Przewozy autokarowe do Bratysławy - Słowacja - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Turyści odwiedzający Bratysławę mogą zobaczyć wiele ciekawych i interesujących miejsc. Do najpopularniejszych zabytków należą: Zamek Bratysławski (z XIV-XV wieku), twierdza, ruiny Zamku Devin, gotyckie i barokowe zabytki sakralne (katedry i kościoły), ratusz wybudowany w stylu gotyckim, Rynek, Uniwersytet Bratysławski, Brama Michalska, Novy Most, Stary Most, Słowacki Teatr Narodowy, barokowy pałac letni biskupa.
Przewozy autokarowe do Bratysławy cieszą się dużą popularnością wśród podróżnych, w związku z czym firmy transportowe zapewniają swoim klientom liczne autokary na Słowację. Najczęściej autobusy do Bratysławy zapewniają: Ecolines, Eurobus-Eurolines Polska (linia obsługiwana jest przez firmę Jordan Group). Wszystkich podróżnych zainteresowanych nabyciem biletów autokarowych do Bratysławy zapraszamy na naszą stronę internetową.

Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe na Słowację - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Bratysławy sprawdzały także bilety autokarowe do Londynu oraz autokary do Koszyc.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe masz gwarancję najniższej ceny oraz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem.