Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Manchesteru w Anglii

Tanie Bilety Autokarowe Manchester. Autokary Polska Anglia. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Manchesteru. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Manchester leży u podnóża Gór Pennińskich, nad rzeką Irwell, w hrabstwie metropolitalnym Greater Manchester. Miasto jest ważnym ośrodkiem przemysłowym w Anglii i jednym z najważniejszych centrów życia kulturalnego i naukowego.  To duży ośrodek miejski, który zamieszkuje około 490 tysięcy osób.
Historia Manchesteru sięga I wieku naszej ery i jest związana z rzymską warownią, która istniała tam do V wieku. Ciekawostką jest fakt, że aż do 1838 roku Manchester był traktowany jako wieś. Od połowy XIX w. był jednym z największych ośrodków rewolucji przemysłowej i to wtedy nastąpił gwałtowny rozwój miasta.

Przewozy autokarowe do Manchesteru - Anglia - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Przez wiele następnych lat Manchester był centrum nowoczesnego przemysłu.  Obecnie jest najbardziej znane z rozkwitu przemysłu włókienniczego, maszynowego, elektrotechnicznego, samochodowego, lotniczego i odzieżowego. Manchester jest również silnym ośrodkiem naukowym, w którym znajdują się liczne uczelnie.
W Manchesterze warto zobaczyć: gotycki ratusz, zabytkowy szpital, budynki w stylu gregoriańskim i wiktoriańskim, Gallery of English Costume, Museum of Science and Industry (np. lokomotywy) oraz wiele innych.

Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Anglii - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Międzynarodowe połączenia autokarowe z Polski do Anglii zapewnia kilka firm transportowych, do których należą: autokary Polonia Transport, Sindbad, Interbus-Sindbad oraz Eurobus-Eurolines Polska (linia ta obsługiwana jest przez firmy: Sokół, Orland, Biacomex Transport, Eurotrans, Trans Service).

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Manchesteru sprawdzały także bilety autokarowe do Londynu oraz autokary do Edynburga.

Zobacz bogatą ofertę na bilety autokarowe Eurobus oraz rozkłady jazdy autobusów Agat

A może potrzebujesz tanich biletów autokarowych do innych krajów. Sprawdź tanie bilety autokarowe do Belgii oraz autobusem do Austrii