Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Kłajpedy Litwa

Tanie Bilety Autokarowe Kłajpeda. Autokary Polska Litwa. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Kłajpedy. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Jednym z najbardziej znanych litewskich miast jest Kłajpeda. Jest to miejscowość położona na wybrzeżu Morza Bałtyckiego, nad Zalewem Kurońskim. Kłajpeda leży także nad rzeką Dangą. To malownicza miejscowość chętnie odwiedzana przez turystów. Ponieważ jednym z najlepszych sposobów na dojazd do tego miasta jest autokar, firmy transportowe oferują swoim klientom, taką opcję.
Obecnie autokary do Kłajpedy oferują przewozy Eurobus Eurolines Polska oraz autokary Ecolines. Ich trasy biegną przez kilkanaście polskich miast, dzięki czemu każdy może zaplanować najwygodniejsze dla siebie połączenie. Z kolei zainteresowanych ofertą jaką bilety autokarowe do Kłajpedy zapraszamy na naszą stronę internetową. Znajduje się tam wyszukiwarka Euroticket, za pomocą której szybko i bez wychodzenia z domu można nabyć tanie bilety autokarowe z Polski do Kłajpedy. 

Przewozy autokarowe Kłajpeda - Litwa - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Historia miasta jest bogata i ma duży związek z położeniem miasta, które w czasie kolejnych wieków znajdowała się pod okupacją szwedzką, należało także do Rzeczpospolitej, Prus, a później do III Rzeszy. Od 1945 roku Kłajpeda należała do Litewskiej SSR, a od 1990 roku leży w granicach niepodległej Litwy.
Do najpopularniejszych zabytków należą: kościół ewangelicki z XVIII wieku, ruiny zamku, spichlerze oraz teatr wybudowany w drugiej połowie XIX wieku. 

 Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe na Litwę - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Kłajpedy sprawdzały także bilety autokarowe do Wilna oraz autokary do Kowna.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe kupujesz po najniższej cenie oraz masz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem. Korzystaj i rezerwuj teraz.