Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Heidelberg w Niemczech

Tanie Bilety Autokarowe Heidelberg. Autokary Polska Niemcy. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Heidelberg. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Heidelberg jest miastem na prawach powiatu w Niemczech. Położony jest w kraju związkowym Badenia - Wirtembergia nad rzeką Neckar. Jego powierzchnia wynosi około 109 km2 i jest zamieszkiwany przez 148 tysięcy osób.
Historia pierwszych osad na tym terenie sięga czasów przed naszą erą, kiedy tereny te zamieszkiwali Celtowie. Obecną miejscowość założono tam w 1196 roku, a niecałe trzydzieści lat później Heidelberg uzyskał prawa miejskie.
Heidelberg posiada atrakcyjne położenie, które zapewnia mu dużą popularność wśród turystów i już od czasów romantyzmu jest jednym z najchętniej odwiedzanych miast w kraju. Heidelberg jest jedną z nielicznych miejscowości, które nie ucierpiały w czasie II wojny światowej. Dzięki temu doskonale zachowała się starówka, odbudowana w barokowym stylu w XVII wieku.

Przewozy autokarowe do Heidelberg - Niemcy - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Turyści odwiedzający miasto najchętniej zwiedzają następujące miejsca: ruiny gotycko-renesansowego zamku, Górę Konigstuhl, trasę panoramiczną, opactwo Neuburg, XIX dzielnice Neuenheim i Weststadt oraz wiele innych.
Autokary do Heidelbergu oferują następujący przewoźnicy: Sindbad, Interbus-Sindbad, Julia Tour, Nord, PKS Warmia oraz Eurobus-Eurolines Polska. W ramach zrzeszania firm transportowych autobusy na trasie Polska-Niemcy zapewniają: Sokół, Biacomex Transport, Trans Service, Polonia Transport, Orland i Eurotrans. Liczne połączenia z wyjazdy z kilkudziesięciu polskich miast sprawiają, że autokar do Heidelbergu jest jednym z najlepszych sposobów dojazdu do wybranego miasta.

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Heidelberg sprawdzały także bilety autokarowe do Kolonii oraz autokary do Berlina.

Zobacz super oferty na bilety autokarowe Agat

A może potrzebujesz tanie bilety autobusowe do innych krajów. Sprawdź ceny na bilety autokarowe Boston lub zobacz rozkład jazdy na autobusy do Londynu