Międzynarodowe Przewozy Autokarowe Kowno na Litwie

Tanie Bilety Autokarowe Kowno. Autokary Polska Litwa. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Kowna. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Kowno jest drugim co do wielkości miastem na Litwie. Liczy około 320 tysięcy mieszkańców i stanowi największy ośrodek przemysłowy w kraju. Położone jest w środkowej części Litwy nad brzegami dwóch rzek: Niemna i Wilii.
W okresie od 1918-1939 roku Kowno było stolicą Litwy, a liczba jego mieszkańców wzrosła w tym okresie z 90 tysięcy do 150 tysięcy. Miasto to jest chętnie odwiedzane przez turystów, w związku z czym autokary do Kowna cieszą się zainteresowaniem wśród podróżnych. Najczęściej połączenia na trasie Polska-Kowno-Polska organizują: Eurobus-Eurolines Polska oraz Ecolines. Autobusy na Litwę wyjeżdżają z kilkunastu polskich miast, zatem każdy może wybrać najlepsze dla siebie połączenie.
Turyści odwiedzający Kowno najchętniej udają się do najsławniejszych zabytków w mieście. Należą do nich między innymi: ruiny zamku z XIV wieku, archikatedra świętych Piotra i Pawła, kościół św. Gertrudy z XV wieku, zespół klasztorny bernardynów, liczne zabytki sakralne, Biały Łabędź (ratusz miejski z XVI wieku), Pałac Godlewskiego, zespoły klasztorne karmelitów i dominikanów, Synagoga Chóralna, meczet, Dolina Mickiewicza, budynek Gimnazjum Polskiego oraz wiele innych. 

Przewozy autokarowe Kowno - Litwa - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Jeśli jesteś zainteresowanym ofertą, jaką są tanie bilety autokarowe z Polski do Kowna zapraszamy do skorzystania z naszej strony internetowej. W znajdujących się tam wyszukiwarkach Voyager i Euroticket każdy może nabyć bilety autokarowe na Litwę w atrakcyjnej cenie. 

 Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe na Litwę - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Kowna sprawdzały także bilety autokarowe do Palangii oraz autokary do Wilna.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe kupujesz po najniższej cenie oraz masz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem. Korzystaj i rezerwuj teraz.