Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Budapesztu na Węgrzech

Tanie Bilety Autokarowe Budapeszt. Autokary Polska Węgry. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Budapeszt. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Budapeszt jest największym miastem i stolicą Węgier położoną w północnej części kraju, nad Dunajem. Powstał w latach 1872-73, po połączaniu trzech miast: Budy i Obudy (leżących na prawym brzegu Dunaju) oraz Pesztu (leżącego na lewym brzegu Dunaju). Budapeszt to jedna z największych metropolii Europy Środkowej, a także ósme pod względem zaludnienia miasto w Europie.
Stolica Węgier stanowi bardzo duży ośrodek kulturalny, naukowy i turystyczny. Jest chętnie odwiedzana przez podróżnych, ponieważ znajdują się tu, oprócz pięknych zabytków, także centra uzdrowiskowe i balneologiczne. Obecnie Budapeszt jest uznany za metropolię globalną, a swój ostateczny kształt przybrał w 1950 roku, po przyłączeniu do miasta ponad 20 okolicznych miejscowości.

Przewozy autokarowe do Budapesztu - Węgry - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Do najważniejszych zabytków Budapesztu zalicza się: Zamek Królewski w Budzie, brzeg Dunaju, Plac Bohaterów. W mieście znajdują się liczne pomniki, kościoły i pałace oraz zabytki z czasów starożytnych, średniowiecznych. Dużą atrakcją turystyczną są także budapeszteńskie mosty: Most Łańcuchowy i Most Małgorzaty. Miasto to jest także znanym na całym świecie uzdrowiskiem (10 łaźni leczniczych). Jedną z wizytówek miasta jest oczywiście budynek parlamentu, Wzgórze Gellerta oraz Baszta Rybacka.
Autobusy do Budapesztu oferują: Sindbad, Interbus-Sindbad, Ecolines, Eurobus-Eurolines Polska, Adamis Tour, Autokar Polska, Eurolines-Mądeltrans. Autokary na Węgry odjeżdżają z kilkudziesięciu polskich miast, dzięki czemu podróż autobusem do Budapesztu jest dostępna dla każdego.

Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe na Węgry - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Budapesztu sprawdzały także bilety autokarowe do Berlina oraz autokary do Rzymu.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe masz gwarancję najniższej ceny oraz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem.