Polmar

Przewozy Autokarowe Polmar. Tanie Bilety Autokarowe. Promocje, szybka rezerwacja.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Polmar On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W WYSZUKIWARCE EUROTICKET- SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE VOYAGER. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Linie autokarowe Polmar. Polmar to jeden z przewoźników autokarowych, oferujący międzynarodowe przejazdy pasażerów. Działa on na rynku polskim od ponad dwudziestu lat, a jego główna siedziba usytuowana jest w Gdańsku, przy ulicy Grzegorza z Sanoka.

Wieloletnie doświadczenie firmy dało możliwość wypracowania wysokich standardów jakości świadczonych usług, co znalazło poparcie ze strony pasażerów. W wyniku wielu działań i poczynionych inwestycji, połączenia międzynarodowe obsługiwane są przez firmę Polmar z wykorzystaniem wykwalifikowanego i profesjonalnego personelu, a także wysokiej jakości, komfortowych i młodych autokarów marki Scania, bogato wyposażonych w rozkładane i rozchylane fotele, toaletę, klimatyzację i ogrzewanie, barek, a także sprzęt audio video.

Bilety uprawniające do skorzystania z oferty transportowego tego przewoźnika nabywać można w firmie, bądź u agentów pośredniczących w ich sprzedaży, albo też z wykorzystaniem specjalnej platformy internetowej. Ponadto jeszcze przed dokonaniem zakupu, potencjalny pasażer zobowiązany jest zapoznać się i zaakceptować warunki, na jakich będzie świadczona dla niego usługa transportowa.

Z kolei w momencie zakupu biletu, pasażer informowany jest o wszelkich obniżkach i rabatach w cenach biletu, aktualnie obowiązujących u przewoźnika. Poza podstawową działalnością, firma Polmar zajmuje się także organizowaniem różnego rodzaju imprez turystycznych na terenie całej Europy, wypożyczaniem posiadanych autokarów, a także zajmuje się transferami pasażerów na i z lotnisk.

W chwili obecnej firma Polmar w swojej ofercie posiada kilka połączeń międzynarodowych, realizowanych wyłącznie z Polski do Niemiec i z powrotem. Miasta polskie, w których dostępne są połączenia tego przewoźnika to m.in.: Szczecin, Kołobrzeg, Koszalin, Gdańsk, Gdynia, Malbork, Elbląg, Lębork, Słupsk, Piła, Wałcz, czy Słubice. Z kolei miasta niemieckie, do których można dojechać autokarem bezpośrednio z powyższych miast to: Hannover, Dortmund, Bochum, Essen, Duisburg, Dusseldorf, Bielefeld, Berlin, Kassel, Giessen, Monachium, Ulm, Stuttgart, Karlsruhe, Hamburg, Aachen, Bonn, Kolonia, Trier, czy Freiberg. Trasa Gdańsk – Kolonia – Gdańsk realizowana jest przez firmę Polmar codziennie, zaś pozostałe połączenia cztery razy w tygodniu.

Bilety AUtokarowe Polmar