Bis Pol

Przewozy Autokarowe Bis-Pol. Tanie Bilety Autokarowe. Busy do Czech, Autobusy do Włoch, Słowenii, Anglii i inne. Busy z Polski i do Polski.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Bis Pol On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W WYSZUKIWARCE EUROTICKET- SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE VOYAGER. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Linie autokarowe Bis Pol. Firma Bis Pol rozpoczęła swoją działalność na rynku polskim w 1989 roku, z siedzibą w Jaśle. Już cztery lata później, firma została członkiem Polskiej Izby Turystyki. Początkowo zajmowała się ona oferowaniem różnych produktów turystycznych, w szczególności organizacją: wycieczek, wczasów, obozów. Z czasem ofertę swą poszerzyła o pośrednictwo w sprzedaży biletów autokarowych różnych przewoźników, a także biletów lotniczych różnych linii lotniczych. Jednocześnie firma Bis Pol rozpoczęła obsługę międzynarodowych połączeń autokarowych, do realizacji których dysponuje dwoma nowoczesnymi autokarami, zapewniającymi bezpieczeństwo i komfort podróży.

Każdy przewoźnik autokarowy zobowiązany jest udostępnić swoim pasażerom ogólne warunki przewozu, określające w szczególności prawa i obowiązki zarówno podróżnego, jak i przewoźnika. Tak też jest w przypadku firmy Bis Pol. Zgodnie z warunkami przewozu, pasażer zobowiązany jest do posiadania ważnego biletu, wraz z innymi dokumentami niezbędnymi do realizacji podróży. Z dokumentu tego wynika także, iż każdy pasażer w czasie podróży objęty jest ubezpieczeniem od następstw nieszczęśliwych wypadków. Warunki przewozu określają ponadto rodzaje dostępnych biletów, warunki ich przedsprzedaży, a także zasady ich zwrotu. Bilety na przejazdy autokarowe firmy Bis Pol nabywać można albo w oddziale firmy, bądź innej agencji współpracującej, albo też za pośrednictwem Internetu. Każdorazowo, przy zakupie biletu, pasażer zostanie poinformowany o zniżkach i rabatach przysługujących określonym grupom pasażerów.

Firma Bis Pol obsługiwała w szczególności dwie trasy międzynarodowe: Polska – Czechy – Słowenia – Włochy, a także Polska – Czechy – Wielka Brytania. Druga z tych tras została chwilowo zawieszona. Pierwsza zaś poprowadzona jest m.in. przez następujące miasta: Jasło, Tarnów, Kraków, Katowice, Żory, Cieszyn, Brno, Maribor, Celje, Ljubiljana, Triest, Padwa, Ferrara, Bolonia, Rimini, Pesaro, Ancona, Pescara, Foggia i Orta Nova. Wyjazdy z Polski organizowane są w piątki, zaś wyjazdy w trasę powrotną z Włoch – w niedziele.

Bilety autokarowe Bis Pol