Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Turynu we Włoszech

Tanie Bilety Autokarowe Turyn. Autokary Polska Włochy. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Turynu. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Jednym z najchętniej odwiedzanych miast znajdujących się w północno-zachodnich Włoszech jest Turyn. Leży on nad rzeką Dora Riparia, u podnóża Alp Zachodnich. To stolica prowincji Piemont. Miasto  jest najważniejszym ośrodkiem kulturalno-gospodarczym północnych Włoch.
W 2008 roku Turyn zamieszkiwało około 900 tysięcy ludzi, zaś cała aglomeracja liczyła ponad 2 miliony mieszkańców. W Turynie dominuje przemysł elektromaszynowy, lotniczy, papierniczy, spożywczy, farmaceutyczny oraz chemiczny. Mieści się tu również ośrodek przemysłowy z siedzibami koncernów takich jak: FIAT, Lavazza, Stola czy Caffarel.
Turyn jest z chęcią odwiedzany przez turystów z całego świata, którzy najchętniej odwiedzają Katedrę z XV wieku, Pałac Stupinigi, Mole Antonelliana, kościół San Lorenzo, Kościół pielgrzymkowy Superga, Palazzo Reale, Palazzo Madama, Palazzo Carignano, Castello del Valentino. Odwiedzając Turyn warto także udać się na spokojny spacer urokliwymi uliczkami miasta. 

Przewozy autokarowe Turyn - Włochy - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Podróżni wyjeżdżający z Polski do Turynu mogą korzystać z ofert kilku przewoźników. Najczęściej autobusy do tego miasta zapewniają: autobusy Agat oraz Autokar Polska. Przewozy autokarowe na trasie Polska Włochy Polska cieszą się dużą popularnością wśród turystów, ponieważ zapewniają im bezpośredni dojazd do Turynu nawet z mniejszych polskich miejscowości.

 Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Włoch - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Turynu sprawdzały także bilety autokarowe do Wenecji oraz autokary do Madiolanu.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe kupujesz po najniższej cenie oraz masz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem. Korzystaj i rezerwuj teraz.