Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Monachium w Niemczech

Tanie Bilety Autokarowe Monachium. Autokary Polska Niemcy. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Monachium. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Monachium jest stolicą Bawarii i miastem na prawach powiatu w południowych Niemczech. Położone jest na Wyżynie Bawarskiej, nad rzeką Izarą. W mieście znajduje się siedziba Federalnego Trybunału Finansowego oraz centrali prestiżowego towarzystwa Maxa Planca (prowadzącego działalność rozwojowo-badawczą w Niemczech i innych krajach Europy). Ponadto Monachium jest głównym ośrodkiem kulturalno-naukowym oraz centrum przemysłowym południowej części kraju.
Turyści mogą nie tylko podziwiać piękne krajobrazy Wyżyny Bawarskiej oraz Alp, ale także odwiedzić wiele i ciekawych i pięknych zabytków.

Przewozy autokarowe do Monachium - Niemcy - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Do najpopularniejszych miejsc należą: Stare Miasto, trzy dawne bramy miejskie, Katedra Najświętszej Maryi Panny, kościół św. Piotra (oraz pozostałe obiekty sakralne), dawna rezydencja cesarska Alter Hof, Nowy Ratusz, Stara i Nowa Pinakoteka, Budynek Maximilianeum pochodzący z 1876 roku oraz Pałac Nymphenburg.
Przewozy autokarowe do Niemiec cieszą się dużym zainteresowaniem wśród podróżnych, w związku z czym kilka firm transportowych posiada w swojej ofercie autobusy do Monachium i wielu innych miast. Kursy na trasie Polska-Niemcy-Polska zapewniają m.in. autobusy Ecolines, Intercars Basque, Agat, Autokar Polska, Julia Tour, autobusy Sindbad, Nord, Interbus-Sindbad. Autokary do Monachium oferuje także zrzeszenie przewoźników Eurobus-Eurolines, w ramach którego autobusy do Niemiec organizują: Sokół, Eurotrans, Orland, Trans Service, Biacomex Transport oraz Polonia Transport. 

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Monachium sprawdzały także bilety autokarowe do Bielefeld oraz autokary do Berlina.

Zobacz super oferty na bilety autokarowe Agat

A może potrzebujesz tanie bilety autobusowe do innych krajów. Sprawdź ceny na bilety autokarowe Holandia lub zobacz rozkład jazdy na autobusy do Londynu