Międzynarodowe Przewozy Autokarowe Utrechtu w Holandii

Tanie Bilety Autokarowe Utrecht. Autokary Polska Holandia. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Utrechtu. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Utrecht to miasto w środkowej części Holandii położone na d kanałem Amsterdam-Ren, będące ośrodkiem administracyjnym prowincji o tej samej nazwie. Popularność jaką cieszy się to miasto sprawia, że kilka firm transportowych posiada w swojej ofercie autokary do Utrechtu.
W mieście znajduje się dużo gotyckich i romańskich kościołów oraz polski cmentarz wojenny. Turyści spędzający czas w Utrechcie często odwiedzają też katedrę z XIII wieku (nawiązuje stylem do gotyku francuskiego). Ciekawym zabytkiem architektonicznym jest starokatolicka archikatedra pod wezwaniem św. Gertrudy, zaś dobrym punktem widokowym na całe miasto jest wieża mająca 112 metrów wysokości  (jest to najwyższa wieża kościelna będąca jednocześnie dzwonnicą w Holandii)

Przewozy autokarowe do Utrechtu - Holandia - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Historia miasta sięga pierwszego wieku naszej ery, kiedy to Rzymianie wybudowali tam jedną ze swoich warowni. W czasach średniowiecza Utrecht był własnością i siedzibą biskupa. W tym mieście urodził się także Adriaan Boeyens, późniejszy papież Hadrian VI (ostatni papież spoza Włoch, aż do czasu wyboru Jana Pawła II).

Obecnie połączenia autokarowe z Polski do Holandii cieszą się duża popularnością wśród podróżnych. Jednym z najchętniej odwiedzanych przez nich miast jest właśnie Utrecht, w związku z czym autokary do tej miejscowości zapewniają między innymi: autokary Sindbadautokary Nord oraz Ecolines.

Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Holandii - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Utrechtu sprawdzały także bilety autokarowe do Tilburga oraz autokary do Rotterdamu.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe masz gwarancję najniższej ceny oraz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem.