Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Rimini we Włoszech

Tanie Bilety Autokarowe Rimini. Autokary Polska Włochy. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Rimini. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Mnogość połączeń autokarowych na trasie Polska-Włochy-Polska sprawia, że opcja jaką jest podróż autobusem do wybranej miejscowości jest coraz częściej wybierana przez podróżnych. Dodatkowo firmy transportowe wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów oferują im nie tylko liczne autokary z Polski do Włoch, ale także tanie bilety autokarowe.
Jednym z najchętniej odwiedzanych włoskich miast jest Rimini. To jedna z miejscowości w regionie Emilia-Romania, nad Morzem Adriatyckim. Obecnie jest to jedna z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych nad północnym Adriatykiem.  Niedaleko od Rimini położne jest San Marino – małe państwo będące enklawą na włoskim terytorium. 

Przewozy autokarowe Rimini - Włochy - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Historia miasta sięga starożytności, kiedy to Rzymianie założyli na tym terytorium osadę. Rimini jest piękną miejscowością, w której turyści najczęściej odwiedzają rynek, ratusz, udają się na spacery urokliwymi uliczkami miasta oraz korzystają z piaszczystych plaż.
Przez cały rok przewozy autokarowe do Rimini zapewniają następujące firmy transportowe: autokary Agat, Autokar Polska, Sindbad, Interbus-Sindbad, Almabus, Bermuda, Rudnik-Tumay, Eurobus-Eurolines Polska. Autokary do Włoch wyjeżdżają z wielu polskich miast, dlatego każdy zainteresowanych podróżą z Polski do Rimini może wyjechać z wybranej przez siebie miejscowości.

 Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Włoch - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Rimini sprawdzały także bilety autokarowe do Rzymu oraz autokary do Prato.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe kupujesz po najniższej cenie oraz masz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem. Korzystaj i rezerwuj teraz.