Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Brighton w Anglii

Tanie Bilety Autokarowe Brighton. Autokary Polska Anglia. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Brighton. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

W hrabstwie ceremonialnym East Sussex, nad kanałem La Manche leży Brighton. To jedno z chętnie odwiedzanych angielskich miast, które zamieszkuje obecnie ponad 150 tysięcy osób. Znajduje się tam University of Sussex, który jest jednym z najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. Oprócz uniwersytetu w Brighton mieści się także politechnika i jeszcze jedna uczelnia wyższa. Miasto jest również ważnym ośrodkiem naukowo-kulturalnym i przemysłowym, w związku z czym jest chętnie odwiedzane zarówno przez turystów, jak i osoby poszukujące pracy.
Ciekawostką jest fakt, że Brighton pojawia się w Domesday Book, jak wieś rybacka (Bristelmestune). Będąc w mieście warto zobaczyć kilka najciekawszych zabytków: Royal Pavilion, molo Palace Pier, Sea Life Centre, Kemp Town, Fontannę Królowej Victorii, kolejkę wąskotorową, Brighton Marina, Diabelski Młyn i wieżę zegarową.

Przewozy autokarowe do Brighton - Anglia - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Brighton jest bardzo dobrze skomunikowane zarówno z Londynem, jak i innymi europejskimi miastami. W Polsce przewozy autokarowe do Anglii cieszą się dużą popularnością, więc przewoźnicy zapewniają swoim klientom liczne połączenia autobusowe z tym miastem. Autokary do Brighton odjeżdżają z kilkudziesięciu polskich miast i zapewniają je następujące firmy: Sindbad, Interbus-Sindbad i Polonia Transport. Autobusy do Anglii oferuje również Eurobus-Eurolines Polska, które współpracuje z takimi firmami jak: Sokół, Trans Service, Biacomex Transport, Eurotrans i Orland.

Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Anglii - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Brighton sprawdzały także bilety autokarowe do Londynu oraz autokary do Bedford.

 

Zobacz bogatą ofertę na bilety autokarowe Eurobus.

A może potrzebujesz tanich biletów autokarowych do innych krajów. Sprawdź tanie bilety autokarowe do Berlina oraz rozkład jazdy do Norwegii