Autokary do Czarnogóry. Przewozy autokarowe Polska Czarnogóra

Tanie Bilety Autokarowe do Czarnogóry. Autobusy Polska Czarnogóra. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Tanie Bilety Autokarowe. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Czarnogóry sprawdzały także bilety autokarowe do Serbii oraz autokary do Mołdawii.

Czarnogóra (Црна Гора/Crna Gora) to europejskie państwo, znajdujące się w południowej części kontynentu, powstałe w 2006 r. z rozpadu Federacji Serbii i Czarnogóry, a wcześniej Jugosławii.  Graniczy ono z Serbią, Kosowem, Chorwacją, Bośnią i Hercegowiną oraz Albanią.
Przeważającą część kraju zajmują tereny górzyste jak Góry Północnoalbańskie (Prokletije) czy Durmitor, ale znajdziemy tu także piękne piaszczyste plaże płożone u wybrzeży Adriatyku. Czarnogóra posiada także kilka parków narodowych a na jej terenie znajduje się również część Jeziora Szkoderskiego, największego na Półwyspie Bałkańskim.

Przewozy autokarowe do Czarnogóry - Sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe on line!

Szczególnie malowniczo prezentuje się zatoka Boka Kotorska, której przejrzyste wody przyciągają coraz więcej turystów.  Każdy kto wybiera się w podróż z Polski do Czarnogóry powinien koniecznie zobaczyć miejsce Sveti Stefan, czyli malutką skalną wysepkę, na której zbudowano kamienne domki z charakterystycznymi czerwonymi dachówkami oraz Perast, nadmorską miejscowość  z licznymi kościółkami oraz klimatycznymi kamiennymi uliczkami.
Jeśli nie jesteśmy zwolennikami plażowania możemy wybrać się w góry lub odwiedzić kanion rzeki Tary, rozciągający się wzdłuż pasma Durmitor, które zostało wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.
 Osoby zainteresowane wizytą w tym bałkańskim, młodym państwie bez problemu znajdą tanie przewozy autokarowe do Czarnogóry. Wystarczy skorzystać z zamieszczonej na naszej stronie wyszukiwarki biletów autokarowych  Euroticket, aby z jej pomocą kupić bilety autokarowe do Budvy, zarezerwować autokary do Sutomore czy też autobusy do Ulcinj. Przewozy autokarowe Polska – Czarnogóra – Polska oferuje przewoźnik Elabus, którego specjalnością są właśnie podróże na Bałkany. Jednak bilety autokarowe do Czarnogóry  znajdziemy tylko w sezonie letnim(od czerwca do września) – zimą nie ma niestety takiej możliwości.


Autokary z Polski do Czarnogóry przejeżdżają przez następujące miasta: Kraków, Katowice, bielsko-Biała,cieszyn, Split, Dugi Rat, Omis, Baska Voda, Makarska, Tucepi, Podgora, Gradac, Neum, Dubrownik, Tivat, Budva, Sutomore, Bar, Ulcinj, Durres, Vlora.