Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Aalborg w Danii

Tanie Bilety Autokarowe Aalborg. Autokary Polska Dania. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Aarhus. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Przewozy autokarowe do Danii - Aalborg - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Planując podróże po Europie dobrym sposobem przemieszczania się pomiędzy państwami jest skorzystanie z autokarów. Przykładowo autobusy relacji Dania - Polska kursują praktycznie codziennie i obsługiwane są przez wielu przewoźników, np. Eurolines Polska, Eurobus, Sindbad, autobusy Agat, Interbus-Sindbad, BTZ/KTT Katowice, Autokar Polska, Ecolines i wiele innych.
Jednym z duńskich miast wartych odwiedzenia jest bez wątpienia Aalborg. Ta czwarta co do wielkości miejscowość w Danii oferuje turystom atrakcje związane przede wszystkim z morzem. Znajduje się tam port i stocznia, a Aalborg jest przystankiem dla wielu tras morskich. Toteż nic dziwnego, że miasto to najbardziej słynie z Muzeum Marynistycznego, w którym to największą atrakcją jest możliwość zwiedzania całkowicie sprawnego okrętu podwodnego - Springeren. Dodatkowo na pewno warto zobaczyć zamek Aalborghus, którego powstanie datuje się na lata 1539-1555. Dla miłośników obiektów sakralnych miejscem obowiązkowym jest Kościół St. Budolfi zbudowany w XVI wieku w stylu późnogotyckim. Amatorzy nocnych zabaw i rozrywek z pewnością będą zachwyceni tzw. Ulicą Dziewicy Anny, na której to znajdują się tylko i wyłącznie kluby, puby, dyskoteki, bary czy pizzerie. Prawdziwe życie zaczyna się na tej ulicy dopiero po 22. Nudzić w Aalborgu nie będą się także fani przyrody, natury, gdyż w mieście znajduje się jedno z największych Danii zoo, które działa już 60 lat.
Autobusem do Aalborga można dojechać korzystając chociażby z przewoźnika Agat.  Ten autokar do Aalborga wyrusza z wielu miejscowości w Polsce, przejeżdżając przez takie miasta jak Rzeszów, Tarnów, Kraków, Katowice, Wrocław czy Legnica, tak więc nawet jeżeli ktoś nie mieszka w tych albo pobliskich miejscowościach, to na pewno znajdzie sposób, aby do nich dojechać i móc udać się do Danii. Autokarem do Aalborga można dojechać za 300-350 złotych, ale jeżeli zakupi się bilet z pewnym wyprzedzeniem czasowym i od razu w obie strony, to wtedy na pewno zaoszczędzi się trochę pieniędzy.