Bilety Autokarowe Interbus Słowacja

Interbus - Słowacja. Tanie przewozy międzynarodowe autobusy Polska Słowacja. Busy z Polski na Słowację. Autobusy do Bratysławy.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Interbus Słowacja On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNALAZŁEŚ KURSU W WYSZUKIWARCE VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET.

Interbus to nazwa jednego z polskich przewoźników autokarowych, oferujących międzynarodowe przewozy autokarowe osób. Firma ta działała na rynku przez wiele lat, zaś w roku 2010 została przejęcia przez innego dużego, polskiego przewoźnika firmę Sindbad. W ten sposób powstała duża platforma PNB Sindbad, proponująca jedną z bogatszych i bardziej rozbudowanych siatek wśród polskich przewoźników autokarowych.

W wyniku połączenia nowo powstała firma stała się ponadto bardziej konkurencyjna i może proponować jeszcze bardziej korzystniejszą ofertę. Głównym celem działania tego przewoźnika jest oferowanie wysokiej jakości usług transportowych, zapewniających bezpieczeństwo i komfort podróżowania, przy stosunkowo niskich cenach biletów autokarowych. Do dyspozycji przewoźnika pozostaje obecnie ponad 160 nowoczesnych autokarów, spełniających najwyższe standardy jakości.

Dzięki tym działaniom firma Sindbad Interbus systematycznie rozwija się, odnotowując wzrost sprzedaży, a tym samym udział w rynku transportowym. Bilety autokarowe na przejazdy z firmą Sindbad Interbus nabywać można albo drogą bezpośrednią, albo internetowo. Jednym z krajów docelowych, gdzie dojechać można z Polski autokarami firmy Sindbad Interbus jest Słowacja. To kraj europejski, położony w środkowej Europie i graniczący z Polską od południa.

Największą atrakcję Słowacji są liczne gorące źródła zlokalizowane w różnych częściach kraju. Na terenie tego kraju rozciągają się ponadto Góry Karpaty, zapewniające dostęp do uprawiania sportów zarówno letnich, jak i zimowych. Trasy autokarowe prowadzą z Polski na Słowację prowadzą przez następujące miasta: Częstochowa, Kraków, Katowice, Łódź i Warszawa po stronie polskiej, a także Bańska Bystrzyca po stronie słowackiej.