Pol Fol

Przewozy Autokarowe Pol – Fol. Tanie bilety autokarowe. Promocje, zniżki, szybka rezerwacja.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Pol Fol On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W WYSZUKIWARCE EUROTICKET- SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE VOYAGER. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Firma Pol – Fol funkcjonuje na polskim rynku transportowym od 1996 roku. Właściciele firmy - Borowscy dbają przede wszystkim o wysoką jakość świadczonych usług. W tym też celu zapewniają wykwalifikowany i miły personel, umiejący pomóc i doradzić w każdej sytuacji, a także wysokiej klasy autokary marek Scania, Neoplan oraz Bova wyposażone w toaletę, rozkładane siedzenia, klimatyzację, video oraz ciepły barek. Starania te zostały dostrzeżone i nagrodzone coraz większą ilością obsługiwanych i zadowolonych klientów.

Sprzedaż biletów na przejazdy autokarami firmy Pol – Fol R i R Borowscy odbywa się za pośrednictwem punktów sprzedażowych oraz biur podróży zlokalizowanych na terenie Polski, a także na terenie Londynu, Paryża, Brukseli i Antwerpii.

Bilety zakupione ważne są przez okres 6 miesięcy. Istnieje także możliwość zakupienia bilety OPEN, który jednak nie gwarantuje wolnego miejsca w podróży powrotnej, w związku z czym należy dokonywać stosownie wcześniej dodatkowej rezerwacji miejsca. Firma Pol – Fol przygotowała także dla swych klientów, którzy korzystali w przeszłości trzykrotnie z usług firmy, specjalne imienne karty stałego klienta, upoważniające do następnych, bezterminowych zniżek w wysokości 15%. W podróż liniami autokarowymi Pol – Fol R i R Borowscy udać się można jedynie do Wielkiej Brytanii – do Londynu, bądź do Francji – do Paryża.

W obydwu kierunkach podróże rozpoczynają się w następujących polskich miasta: Przemyślu, Gdańsku, Chełmie oraz Białymstoku. Z kolei większe miasta polskie, przez które prowadzą kursy to: Kraków, Katowice, Wrocław, Zielona Góra, Toruń, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Lublin, Łódź, Kalisz, Siedlce, Warszawa. Ponadto kursy realizowane do Paryża, przejeżdżają dodatkowo przez Antwerpie i Brukselę.

Bilety Autokarowe Pol Fol