Międzynarodowe Przewozy Autokarowe do Alicante w Hiszpanii

Tanie Bilety Autokarowe Alicante. Autokary Polska Hiszpania. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Bilety Autokarowe do Alicante. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Alicante to jedna z najpopularniejszych miejscowości wypoczynkowych w Hiszpanii. Leży and Morzem Śródziemnym i jest jednym z największych hiszpańskich portów. Stanowi także jedno z centrów wypoczynku letniego na Costa Blanca, a znajdująca się w pobliżu plaża w San Juan de Alicante jest powszechnie uważana za ulubioną plażę mieszkańców Madrytu.
Miasto leży u stóp skalistej góry, na której wznosi się starożytna twierdza Castillo de Santa Barbara (jedno z najchętniej odwiedzanych przez turystów miejsc). Architektura miasta to połączenie pięknych uliczek starego miasta z dobrze utrzymaną infrastrukturą z lat siedemdziesiątych XX wieku. Plusem miasta jest to, że nie zostało ono jeszcze zdominowane przez turystów, przez co jest idealnym miejscem odpoczynku dla ludzi szukających ciszy i spokoju.

Przewozy autokarowe do Alicante - Hiszpania - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Ze względu na łagodny klimat i bardzo ciepłe lata Alicante odwiedzają przede wszystkim miłośnicy pięknych plaż, których tu nie brakuje. Jednak zwiedzając miasto warto nie tylko korzystać z zalet czystych plaż, ale także odwiedzić kilka ciekawych miejsc. Należą do nich Barrio de Cruz (stara dzielnica miasta), Concatedral de San Nicolás de Bari, Parque de Canalejas, Plaza Gabriel Miró, Explanada de España.
Przewozy autokarowe na trasie Polska-Hiszpania zapewnia m.in. Intercars-Basque. Autokary z Polski do Alicante odjeżdżają z wielu miast, zapewniając pasażerom wygodne i tanie połącznia z wybranymi hiszpańskimi miastami. 

Sprawdź także inne miasta -  tanie bilety autokarowe do Hiszpanii - Najtańsze bilety autokarowe on line!

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Alicante sprawdzały także bilety autokarowe do Barcelony oraz autokary do Girony.

Kupując u nas tanie bilety autokarowe masz gwarancję najniższej ceny oraz możliwość zapłacenia za rezerwację kartą kredytową lub przelewem.