Autokary do Albanii. Przewozy Autokarowe Polska Albania

Tanie Bilety Autokarowe do Albanii. Autobusy Polska Albania. Tanie Przewozy.
Rezerwuj Tanie Bilety Autokarowe. Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

Autobusy do Bergenz Bilety autokarowe do Bergenz

UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Osoby, które kupiły bilet autokarowy do Albanii sprawdzały także bilety autokarowe do Słowenii oraz autokary na Ukrainę.

Albania to europejskie państwo położone na Bałkanach, w południowo-wschodniej części kontynentu, graniczące bezpośrednio z Grecją, Czarnogórą, Macedonią, Serbią i Kosowem oraz pośrednio z Włochami, które oddzielone są cieśniną Otranto. Jest to bardzo górzysty kraj, którego 20% stanowią niziny i doliny rzek: Seman, Drin, Vjosa.
Jeszcze do niedawna Albania była krajem totalitarnym, prawie całkowicie odizolowanym od świata. W 2005 r. do władzy doszła partia demokratyczna, co korzystnie wpłynęło na rozwój kraju, choć wciąż wiele brakuje mu do państw Europy Zachodniej.
Mimo licznych utrudnień komunikacyjnych, nie zawsze dobrych dróg i kiepskiej komunikacji autobusowej Albania jest coraz chętniej wybieranym krajem przez turystów. Odwiedzają ją miłośnicy górskich wędrówek oraz osoby spragnione kontaktu z egzotyczną bałkańską przyrodą, która zachowała się w stanie niemal nienaruszonym. Szczególnie chętne uczęszczana jest droga wysokogórska prowadząca do Parku Narodowego Teth w Górach Północnoalbańskich oraz dolina Valbona położona u ich podnóża. Miłośnicy plażowania powinni koniecznie przyjechać na tutejsze wybrzeże zwane Riwierą Bałkańską, gdzie znajdziemy nie tylko czyste niezaludnione plaże ale przede wszystkim przejrzystą wodę, która wręcz zachęca do kąpieli.

Przewozy autokarowe do Albanii - Sprawdź jak tanie mamy bilety autokarowe on line!

Albania wciąż jest krajem nieznanym dla przeciętnego turysty z Europy, co stanowi jej atut i pozwala na zachowanie naturalnych krajobrazów. Jeśli interesują nas autokary z Polski do Albanii można skorzystać z zamieszczonej na naszej stronie internetowej przeglądarki Euroticket, dzięki której takie bilety wyszukamy. Autokary do Albanii oferuje przewoźnik Elabus. Trasa Polska – Albania – Polska jest obsługiwana przede wszystkim w sezonie letnim (czerwiec – wrzesień), dzięki czemu mamy możliwość spędzenia niesamowitych wakacji na Bałkanach. Autokary do Durres czy autobusy do Vlory  wyjeżdżają z kilkunastu polskich miast a przykładowa trasa wiedzie przez następujące miejscowości: Warszawa, Łódź, Częstochowa, Poznań, Wrocław, Opole, Cieszyn, Split, Dugi Rat, Omis, Baska Voda, Makarska, Tucepi, Podgora, Gradac, Neum, Dubrownik, Tivat, Budva, Sutomore, Bar, Ulcinij, Durres, Vlora.