Autokary do Danii. Przewozy autokarowe Polska Dania

Rezerwuj Bilety Autokarowe do Danii On Line! Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!
Tanie przewozy autokarowe do Danii. Autobusy Polska Dania.
UWAGA: JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ KURSU W JEDNEJ WYSZUKIWARCE - VOYAGER- SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE EUROTICKET. WYBIERZ NAJTAŃSZY BILET.

Stolica Danii: Kopenhaga
Waluta Danii:
Korona duńska
Język urzędowy Danii:
Język duński
Miejsca docelowe przewozów międzynarodowych:
Kopenhaga, Aarhus, Aalborg, Kolding, Vejle, Padborg, Rodby, Frederikshavn, Stensved, Gedser, Nykobing, Odense, Olby, Ronnede, Fredericia, Haderslev, Skanderborg, Slagelse.

 TANIE BILETY AUTOKAROWE KOPENHAGA - Rezerwacja

Dania  to państwo w Europie Północnej, maleńkie Państwo nordyckie. W skład Dani wchodzi także Grenlandia oraz Wyspy Owcze. 70% Dani to Półwysep Jutlandzki, na pozostałą część Danii składają się wyspy. Jadąc z Polski do Danii nie potrzebujemy wizy. 

Międzynarodowe przewozy autokarowe udostępniają turystom połączenia do następujących miast w Danii: autobusy do Kopenhagii, autobusy do Aalborg, autobusy do Kolding, autobusy do Vejle, autobusy do Padborg, autobusy do Rodby, autobusy do Frederikshavn, autobusy do Stensved, autobusy do Gedser, autobusy do Nykobing, autobusy do Odense, Olby, autobusy do Ronnede, autobusy do Fredericia, autobusy do Haderslev, autobusy do Skanderborg, autobusy do Slagelse.

Ciekawostka: Czy wiesz, że klocki LEGO powstały właśnie w Danii? Również w Danii powstał pierwszy Legoland.  

Dania to państwo bardzo przyjazne turystom. Mocno rozwinięta sieć dróg, kolei i promów sprzyja zwiedzaniu całego kraju. W Danii niezależnie od wieku i zamożności, podobnie jak to jest w Holandii wszyscy jeżdżą rowerami. Ciekawe trasy rowerowe i dobrze oznakowane trasy sprawiają, że jazda rowerem w tym kraju to sama przyjemność tym bardziej, że rowerzyści mają pierwszeństwo na drogach. 

Ambasada Polski w Danii

Richelieus Alle 12, 2900 Hellerup

tel. (+45) 39 46 77 00, fax. (+45) 39 46 77 66

e-mail: mail@ambpol.dk, strona internetowa: www.ambpol.d

Przykładowy rozkład jazy z Polski do Danii:

Przewoźnik Agat, Trasa Rzeszów Slagelse.

HRUBIESZÓW, ZAMOŚĆ, TOMASZÓW LUBELSKI, LUBACZÓW, PRZEMYŚL, JAROSŁAW, PRZEWORSK ŁAŃCUT, RZESZÓW, DĘBICA TARNÓW, BRZESKO, KRAKÓW, KATOWICE, CHORZÓW, BYTOM, ZABRZE, GLIWICE, STRZELCE OPOLE, WROCŁAW, LEGNICA, ŻARY, OLSZYNA, COTTBUS, BERLIN, HAMBURG, LUBECK, KIEL, SCHLESWIG FLENSBURG HADERSLEV KOLDING, VEJLE, HORSENS, SKANDERBOR ARHUS, RANDERS, ALBORG, FREDERIKSHAVN, FREDERICIA, ODENSE, SLAGELSE, KOPENHAGA