Bilety Autokarowe Agat Słowenia

Agat - Słowenia. Bilety Autokarowe na Słowenię. Busy Polska Słowenia. Szybka rezerwacja autobusów na Słowenię.

Rezerwuj Bilety Autokarowe Agat Słowenia On Line
Najniższe ceny wprost od przewoźnika bez prowizji!

UWAGA: JEŻELI NIE ZNALAZŁEŚ KURSU W WYSZUKIWARCE EUROTICKET - SPRAWDŹ POŁĄCZENIA W PLATFORMIE VOYAGER

Linie autokarowe Agat to jedna z większych i popularniejszych firm przewozowych w Polsce. Świadczy ona usługi transportowe na trasach międzynarodowych, po całej Europie. Historia tego przewoźnika sięga roku 1992, kiedy to został on utworzony z siedzibą główną w Kraśniku. Początkowo firma obsługiwała wyłącznie jedną trasę międzynarodową. Od początku misją firmy było oferowanie wysokiej jakości usług transportowych, zaspokajających potrzeby pasażerów.

Realizując tę strategię firma systematycznie analizowała rynek i potrzeby pasażerów. w wyniku tych działań siatka połączeń firmy poszerzała się o kolejne połączenia. Także dotychczas realizowane trasy zwiększały swoja częstotliwość. Wraz ze wzrostem ilości obsługiwanych połączeń autokarowych, tworzone były także nowe oddziały firmy, zlokalizowane na terenie kraju. Aktualna siatka połączeń firmy Agat obejmuje liczne państwa europejskie, cieszące się największym zainteresowaniem pasażerów. jednym z krajów docelowych połączeń jest Słowenia, położona w środkowej części Europy z dostępem do Morza Adriatyckiego.

To właśnie atrakcyjność morza, a także licznych terenów wyżynno Gorskich sprawiają, że do Słowenii podróżuje coraz więcej turystów, w tym także Polaków. W związku ze słabo rozbudowaną ofertą transportową z Polski do Słowenii, linie autokarowe Agat uruchomiły właśnie taką trasę autokarową. Bilety autokarowe na tę trasę nabywać można drogą internetową, bądź w licznych biurach pośredniczących w ich sprzedaży bezpośredniej. Trasy autokarowe Polska – Słowenia prowadzą m.in. przez: Ostrowiec Świętokrzyski, Kraśnik, Janów Lubelski, Rzeszów, Tarnów, Kraków, Katowice, Bielsko Biała i Cieszyn w Polsce, a także Maribor, Celje i Ljubljana w Słowenii.